На голову Новини Рева спробує відродити «Ниву»

Рева спробує відродити «Ниву»

324
0

Нещодавно призначений головним тренером жіночої збірної України з футболу Володимир Рева буде тренувати і вінницьку «Ниву».

Володимир Рева є відомим у Вінниці футбольним фахівцем, адже свого часу місцева «Нива», очолювана ним, досягала значних успіхів у професійному футболі. На жаль сьогодні Вінниччина втратила свій професійний клуб, але є надії на його відродження.

Не дивлячись на тренерську роботу у жіночій збірній країни, Володимир Рева займатиметься відродженням легендарної вінницької команди.

– Мене засмучує, що у Вінниці немає професійного футболу. Я багато їздив по різним регіонам України і бачив, що професійні команди створюються не тільки в невеличких містечках, а навіть в селах. Саме тому й прийняв керівництво командою на волонтерських засадах, в тандемі з Олексієм Рубцевим. Адже я віддав «Ниві» сім років в якості тренера, а Рябцев десять років грав за цю команду, – сказав Володимир Рева.

Плануєтся, що «Нива» обов’язково заявлятиметься на чемпіонат Вінниччини, який стартує наприкінці серпня. Гравців поділили на дві частини, найсильніші виступатимуть у першості області, а решта – в чемпіонаті міста. Головне завдання, яке ставиться перед командою, це вибороти право на вихід до другої професійної ліги.

Прокоментував можливість відродження професійного футболу у Вінниці Президент ФК «Нива» Вадим Кудіяров, який вважає, що команда майстрів потрібна не лише вболівальникам, але й понад 5-ти тисячам вихованців футбольних секцій при ДЮСШ області. У молоді має бути перспектива та орієнтири для професійного зростання.

– Відродження «Ниви» на професійному рівні стане можливим лише завдяки об’єднанню зусиль місцевих органів виконавчої влади, самоврядування та бізнесу. Сподіваємося, що влада виконає свої обіцянки. Зокрема, виділятиме на професійний ФК кошти з бюджету, допоможе із залученням позабюджетних коштів та сприятиме роботі нашого «Фонду відродження футболу, – завив Президент ФК «Нива».

Нагадаємо, вінницька «Нива» здобула вже сім перемог поспіль в чемпіонаті міста з футболу. Але вболівальники чекають від клубу іншого – повернення на професійний рівень. 

Президія Федерації футболу України затвердила на посаді головного тренера жіночої збірної України Володимира Реву. 

 

 i-vin.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я