На голову Новини Ремонт будівлі Вінницької ОДА коштуватиме понад 100 тис. грн – Кревський

Ремонт будівлі Вінницької ОДА коштуватиме понад 100 тис. грн – Кревський

153
0

 Ремонт будівлі Вінницької ОДА та облради після майже тижневого перебування в ній протестувальників коштуватиме понад сто тисяч гривень.

 Ремонт будівлі Вінницької ОДА та облради після майже тижневого перебування в ній протестувальників коштуватиме понад сто тисяч гривень.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив перший заступник голови Вінницької облради Ігор Кревський.

"За дорученням голови Вінницької облради створена інвентаризаційна комісія, яка проводить обстеження стану будівлі та майна облради після захоплення та перебування у ній потягом тижня сторонніх осіб. Навіть за дуже приблизними підрахунками вже можна говорити, що ремонт адмінспоруди та відновлення систем обслуговування, а також пристроїв, які забезпечують функціонування органів влади, обійдеться у понад сто тисяч гривень. А це народні гроші", – повідомив Кревський.

За його словами, в адмінбудівлі доведеться провести косметичний ремонт на чотирьох поверхах, відновити пожежні гідранти та систему протипожежної сигналізації. Потребує ремонту й система відеоспостереження.

Протестувальники вивели з ладу й систему «Рада» вартістю понад 400 тис грн. Однак скільки коштуватиме її ремонт, наразі невідомо, бо доступ до системи мають тільки представники фірми, яка її встановлювала.

Як повідомляло агентство, 25 січня частина радикально налаштованих протестувальників захопила будівлю Вінницької ОДА, де проходила позачергова сесія обласної ради.

30 січня Вінницький міський суд заборонив протестувальникам перешкоджати працівникам органів влади користуватись цим приміщенням.
Після перемовин роботу адмінбудівлі було розблоковано.

 

Джерело: Укрінформ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я