На голову Економіка Похоронний бізнес Вінницької мерії за гроші вінничан!

Похоронний бізнес Вінницької мерії за гроші вінничан!

945
0

Після того, як міська рада “найпрогресивнішого” мера Сергія Моргунова всупереч волі мешканців мікрорайону Сабарів відкрила нове кладовище, в ЦЬОМУ напрямку вона працює і далі…

Вінницька міська рада закуповує 1240 трун та 1200 могильних хрестів… Все б нічого, але все це робиться за бюджетні (народні!) гроші! А потім комунальне підприємство все це людям перепродує з накруткою і так собі “заробляє”! То ЯК це можна назвати цензурними словами?

Картинки по запросу "фото поховальних трун"

Самі приладдя для поховальної процесії закуповують різної якості та різної вартості.

Закуповує все КП “Комбінат комунальних підприємств”, який займається похованням у Вінниці. Вони здійснюють всі послуги з поховання: від довозу людини на катафалк, до копання могили. Найбюджетніший варіант поховання – п’ять тисяч гривень. Але в магазині підприємства, який знаходиться на кладовищі, можна домовитись про ціни…

Серед лотів на електронних торгах за 90 штук стандартних лаковик чотиригранних трун типу “Саркофаг” хочуть 320 тисяч гривень.

За 200 стандартних лакових шестигранних трун Вінницька міська рада щонайменше готова викласти 545 тисяч гривень. Найбільше – 700 трун планують купити оббитих тканиною за 640 тисяч гривень.

Найдорожче обійдуться 250 лакованих трун з МДФ (деревоволокниста плита середньої щільності – ред.): не менше 715 тисяч гривень. Крім домовин закуповують і хрести: 900 дерев’яних без орнаменту і 300 з орнаментом на загальну суму у 330 тисяч гривень.

Загальна сума поховального інвентаря, який планують закупити, складе 2,5 мільйона гривень! Замість того, щоб витрачати такі гроші на актуальніші проблеми, керівництво Вінницької мерії тупо заробляє на людському горі вінничан!!!

Підприємство надає ритуальні послуги з 40-х років 20 століття.

Директором КП “Комбінат комунальних підприємств” є Алік Зубрицький. У нього в декларації записаний житловий будинок на 120 квадратних метрів та квартира на 60 квадратів у Вінниці. Також земельна ділянка у 100 квадратних метрів. Їздить директор підприємства на Toyota Fortuner 2005, який на вторинному ринку коштує 13-14 тисяч доларів. За рік на посаді Алік Зубрицький заробляє близько 350 тисяч гривень, крім того на банківських рахунках у нього 660 тисяч гривень, 20 тисяч доларів та 15 тисяч євро.

Тож Алік собі нормально заробляє на життя! За гроші вінничан!!! І завдяки мільйонам з міського бюджету й прихильності мера Моргунова! А от цікаво, хоч одна із вінницьких сімей отримала в разі скрути гроб безкоштовно?…

І таких “схем” у мерії… Чого лише варта комунальна оборудка з ЖЕО!…

Джерело

#влада #міськрада #корупція #поховання #