На голову Новини Рейтинг найбагатших чиновників серед вінничан

Рейтинг найбагатших чиновників серед вінничан

114
0

Вже минуло більше тижня з моменту кінцевої дати заповнення електронних декларацій українськими можновладцями, а обговорення їх статків у ЗМІ та соцмережах не вщухає досі.

Медіа-ресурс Ліга.net вирішив зробити рейтинг найбагатших чиновників – згідно із даними декларацій. У переліку опинилося 9 вінничан.

Українських «рокфеллерів» поділили по категоріях: судді; прокурори; слідчі та детективи; інспектори; голови місцевих і обласних рад; міністерства.  У кожній категорії – свій ТОП-100 товстосумів.

Судді

Серед вінницьких служителів Феміди тут опинилися двоє багатіїв. Перший – Загороднюк Андрій Григорович – суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду. Володар мантії і дерев’яного молоточка зберігає готівкою 1 мільйон 240 тисяч гривень, 26 тисяч євро і 50 тисяч доларів (це згідно із даними його декларації).

image

Другий – Тісецький Сергій Сергійович – суддя Господарського суду Вінницької області має у валюті 174 тисячі 56 доларів.

image

Слідчі та детективи

У цій групі небідну Вінниччину репрезентує Намакарський Олександр Миколайович – начальник Шаргородського відділу поліції Жмеринського віділу поліції ГУНП у Вінницькій області. Родина правоохоронця зберігає готівкою 920 тисяч гривень.

image

Інспектори

В даній категорії є двійко вінницьких правоохоронців. Один із них – Старинець Роман Анатолійович, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Вінницькій області. Декларація каже, що він зберігає готівкою 49 тисяч доларів.

image

Трошки біднішим виявився його колега Садовий Геннадій Іванович – начальник Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області. Задекларував держслужбовець 25,5 тисяч доларів готівкою. Проте зазначив, що ці гроші «позичив третій особі».

image

Голови місцевих і обласних рад

Ця категорія виявилася найбагатшою на представників з Вінниччини – їх тут четверо. Попереду, як і годиться керівнику, міський голова Вінниці Моргунов Сергій Анатолійович. Декларація каже, що родина мера на банківських рахунках має 986 тисяч гривень та 25 тисяч євро. Готівкою керівник Вінниці зберігає 167 тисяч доларів, 420 тисяч гривень і 92 тисячі євро.

image

Заступник міського голови – Матусяк Сергій Володимирович – задекларував на банківських рахунках 20 тисяч гривень, готівкою – 250 тисяч гривень, 165 тисяч доларів і 67 тисяч євро.

image

Ще один заступник мера – Скальський Владислав Володимирович – задекларував 4 тисячі гривень і 15,5 тисяч доларів на рахунках у банках. Готівкою тримає 340 тисяч доларів, 150 тисяч євро, 500 тисяч гривень.

image

А заступник голови Вінницької ОДА Івасюк Ігор Дмитрович тримає на банківських рахунках 40 тисяч євро, 1 мільйон 200 тисяч гривень і 55 тисяч доларів.

image

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я