На голову Сфера ЖКГ Регіони перевірять на готовність до опалювального сезону

Регіони перевірять на готовність до опалювального сезону

226
0

Приблизно за тиждень Мінрегіон розпочне перевірку готовності областей до опалювального сезону. Відомство розраховує на стовідсоткову технічну готовність до зимового періоду до 1 жовтня.

З 15 вересня розпочнуться перевірки готовності регіонів до зими. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк, передає прес-служба відомства.

Він зазначив, що показники, які надали обласні та Київська міська державні адміністрації дозволяють забезпечити стовідсоткову технічну готовність до опалювального сезону до 1 жовтня. Проте, задля забезпечення належного контролю, з 15 вересня фахівці Мінрегіону розпочнуть перевірки стану виконаних робіт на місцях.
 
«Підготовка йде за чотирма основними напрямками: житловий фонд та об’єкти соціальної сфери,  теплове, водопровідно-каналізаційне та дорожньо-мостове господарства. Загалом по Україні заплановано комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 160 тис. будинків. Станом на 1 вересня підготовлено до зими майже 137 тис. будинків», – зазначив Едуард Кругляк.
 
Також, за його даними, з майже 38 тис. об’єктів соціальної сфери – шкіл, дитячих садочків, закладів охорони здоров’я – підготовлено 36,5 тисяч.
 
Щодо теплового господарства, то стан технічної підготовки перевищує 83%. На цьому ж рівні й готовність об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства.
 
«Регіонами виконано капітальний ремонт 3,1 млн кв. м дорожнього покриття вулиць і доріг, підготовлено до роботи в зимовий період 4,7 тис. одиниць спецтехніки і залучено додатково 3 тис. одиниць, підготовлено 136 тис. одиниць спецінструментів, заготовлено 687 тис. тонн посипкового матеріалу та реагентів», – сказав Едуард Кругляк.
 
До речі, колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  Андрій Герус раніше заявив, що Україна однозначно не готова до майбутнього зимового періоду. 

jkg-portal.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я