На голову Блоги «Реформи» заради грошей МВФ, а для українців «віртуальний світ».

«Реформи» заради грошей МВФ, а для українців «віртуальний світ».

478
0

Включив телевізор і потрапив на повторний показ фільму “Матриця” з головним героєм Кіану Рівзом, і побачив велику схожість того що відбувается в кіно і у житі украінців.

Порошенко разом з Гройсманом замість того щоб будувати вільну демократичну Україну, узурпують владу і давлять на ЗМІ, щоб ті створювали для людей “віртуальний світ” в якому ніби проходять реформи і йде боротьба з корупціею.

Під  тиском МВФ приймають закони, так звані “реформаторські”, які не працють для того щоб отримати кредити від Європи і США. Відбуваєтся це під час постійного грабунку людей і держави, який досягнув колосального масштабу.

Рівно 25 років назад на референдумі ми обрали Незалежність України. Тоді нас ще було 52 мільйони, і ми ще входили в 5-ку промислово розвинутих держав Європи. У нас були всі підстави для оптимізму.

Пройшло 25 років і ми маємо державу в якій:

– самий низкий рівень житя в Європі

– заводи і фабрики знищені, висока безробітність

– йде війна, частина території втрачено

Все це зробили корумповані політики і олігархи. Так ми повірили Порошенку і його команді, що вони почнуть розбудовувати економіку, проводити деолігархізацію політики і економіки, але нас ще раз обдурили. В фільмі головний герой Нео вириваєтся з “віртуального світу матриці” і борится за реальне вільне житя, і у нас є шанс вирватись з багнюки політиків і “віртуального світу” Порошенка , якщо ми об’єднаємось та проведемо деолігархізацію політики та економіки, а це тільки у випадку встановлення реального контролю над владою народом.

Хай бог допомагає українцям.                                                                                                                                                      Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я