На голову Новини Реформа місцевого самоврядування від влади – спроба усунути громади з поля гри,...

Реформа місцевого самоврядування від влади – спроба усунути громади з поля гри, – Ігор Гурняк

147
0

 Зондеркоманда влади хоче закріпити закріпачення українців, – експерти

 Зондеркоманда влади хоче закріпити закріпачення українців, – експерти

 

До Львова завітали автори "реформи місцевого самоврядування" – насправді так званого укрупнення. По-перше, вразило хамство. Вибачте, відвик. Коли докторанта НІСД прирахували до "суверенів" (з паспортами, уповноваженими і т. д.) без можливості представити свою позицію – науковця, який просто розібрався, що насправді відбувається; коли вся реформа базується на невеличкій вибірці даних без врахування реального досвіду європейських держав та США; коли урядовий чиновник та один з авторів відверто плутає терміни, … відверто запахло 2010-2011 роками. Чиновники в залі, що закривають рот… вибачте, відвик.

 

Вкотре пересвідчився: так звана реформа – спроба добратись до власності громад, усунення їх з поля гри загалом.
До чиїхось органів ми вже звикли давно. Тепер ці органи мають бути всього лиш укрупнені. Але громади, як не було чути, так і нема.

 

А дослідження європейських університетів говорять наступне: жодної з цілей місцевого самоврядування – системної потужності та громадянської ефективності – укрупнення адміністративно-територіальної одиниці не вирішує.

 

Маркіян Гудзь, громадський активіст:

 

У Львові перебувала зондеркоманда порошенка-гройсмана (ткачук, ганущак, ширшов) по закріпаченню українців… На жаль, не дослухались щодо мого побажання про обструкцію (зі свідомо і за власною волею неповносправними духовно дискусії не ведуть). Нічого, як кажуть, на помилках вчаться, головне їх не повторювати… місце олігархів – в мавзолеї поряд лєніним, чим швидше, тим краще…а їхініх прихвостнів вітер розвіє в найближчому майбутньому (до 4-5 років) на просторах колишньої ординської імперії…

 

Джерело: volianarodu

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я