На голову Новини Речі, які не можна робити в присутності дитини

Речі, які не можна робити в присутності дитини

497
0

Кожна мама намагається вберегти свою дитину від негативного впливу, саме тому слід буди обережними і думати над наслідками власної поведінки.

Дитяча психіка дуже вразлива, до того ж, діти наче губки всмоктують в себе все, що їм демонструють дорослі. Читай, чого не слід робити в присутності дітей:

1. Сваритися

Сварки і конфлікти між батьками – це величезна психологічна травма для дитини, яка може відгукнутися і в дорослому житті, адже модель поведінки в сім’ї дитина переймає саме від батьків. Переходити на підвищені тони в присутності дитини не можна, постарайтеся вирішити свої проблеми мирним шляхом, або коли ви точно впевнені в тому, що маля не може вас почути (дитини немає вдома). Сварки за закритими дверима теж не вихід, діти все відчувають і розуміють з самого раннього віку.

2. Показувати шкідливі звички

Показуватися на очі дитині з цигаркою чи бляшанкою пива абсолютно ні до чого, тому що чадо переймає вашу лінію поведінки і будь-які нотації про здоровий спосіб життя, якщо вони не підкріплені позитивним прикладом, будуть проходити повз вуха.

3. Обманювати

Ніколи не обманюйте дитину і не говоріть неправду в її присутності, інакше вона затямить, що в такій моделі поведінки немає нічого поганого і дуже скоро вам це продемонструє.

4. Захоплюватися переглядом телевізора

Годинами стирчати на дивані за переглядом телевізора або планшета – дуже поганий приклад для дитини. Необхідно міняти лінію власної поведінки і схиляти її на користь активних прогулянок на свіжому повітрі і розвиваючих ігор з дитиною. Якщо ви вчасно не схаменетесь, дитина може повторити вашу поведінку і стати залежною від гаджетів. 

5. Лихословити

Вживання ненормативної лексики – це шлях до виховання вседозволеності і хамства, які дуже сильно будуть заважати дитині знайти спільну мову з оточуючими. Збагачуйте словниковий запас малюка красивими мовними зворотами, вчіть іноземні мови і читайте хороші книги.

6. Не кажіть погано про інших

Не варто критично відгукуватися про людей в присутності дитини. Обговорювати недоліки фігури сусідки або некомпетентність вчительки можна з подругою або чоловіком, коли дитина зайнята своїми справами і не зможе вас почути. Тим більше, ніколи зле не відзивайтеся про близьких дитині людей, цими висловлюваннями ви тільки викличете душевну травму.

7. Показувати несправедливість

Несправедливість полягає в обмеженнях, які поширюються тільки на дитину. Чому дитині не можна їсти більше трьох шоколадних цукерок в день і дивитися телевізор допізна, а татові можна? Намагайтеся бути гранично справедливими – всі члени родини повинні дотримуватися однакових правил.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я