На голову Новини Реакція представників вінницького Майдану на запропоновану Володимиру Гройсману посаду віце-прем’єра по регіональному...

Реакція представників вінницького Майдану на запропоновану Володимиру Гройсману посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку. ВІДЕО

196
0

 Реакція вінничан, як і багатьох українців, на запропоновану Володимиру Гройсману посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку, неоднозначна. І поки під Верховною Радою відбувається пікет, щоб в склад Кабміну не включали поки що діючого мера нашого міста, на вінницькому Майдані збирається все більше незадоволених, вище зазначеними обставинами, вінничан.

 Реакція вінничан, як і багатьох українців, на запропоновану Володимиру Гройсману посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку, неоднозначна. І поки під Верховною Радою відбувається пікет, щоб в склад Кабміну не включали, поки що діючого, мера нашого міста, на вінницькому Майдані збирається все більше незадоволених, вище зазначеними обставинами, вінничан.

Зі сцени Майдану лунають заклики про збори Народного Віче сьогодні о 18.00. 

А тим часом соціальними мережами ширяться інтернет-протести на рахунок нового призначення Гройсмана В. 

Подаємо текст оригіналу:

 

ТЕРМІНОВО!!! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!
УКРАЇНОФОБ ГРОЙСМАН НАМАГАЄТЬСЯ ПРОЛІЗТИ В УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД ПО ТРУПАХ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

ЗБИРАЄМОСЯ ЗАВТРА, 27 ЛЮТОГО У ВІННИЦІ, НА ПЛОЩІ ТЕАТРАЛЬНІЙ О 8:00
НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОЙСМАНА МІНІСТРОМ В НОВОМУ УРЯДІ

Сьогодні стала відомою погана новина для усіх вінничан, що відстоюють у своєму місті соціальну і національну справедливість. Одіозного вінницького українофоба і олігарха, послідовного противника спорудження пам’ятника Т. Шевченку у Вінниці мера В. Гройсмана пропонують на посаду віце-прем’єра регіонального розвитку у новий уряд!

Це ганьба для усіх вінничан і для усіх українців, що прагнули уряду народної довіри і справедливості. Таку ганебну постать як Гройсман намагаються влаштувати за наш рахунок.
Від себе особисто я протестую проти такого продажного і зрадницького рішення. Ця особа не гідна будь-якої посади.
Не за це гинули наші герої, зокрема мій побратим і кум Сашко Капінос, не за це ми проливали свою кров на Майдані і були під тиском репресій! Ми вимагаємо негайно відкликати кандидатуру Гройсмана зі складу уряду, в іншому випадку будемо діяти усіма доступними революційними методами тиску.

Особам, що затверджували цю кандидатуру і узгоджували її можу сказати лише одне, як вимели стару владу, так і вас виметемо з тріском, якщо ви не зупинетеся у своїй барижній політиці.

ГЕТЬ НЕГІДНИКІВ І ПРИСТОСУВАНЦІВ З УРЯДУ!
ГЕТЬ ГРОЙСМАНА!
ТАК ПОРЯДНИМ І ПАТРІОТИЧНИМ ПОЛІТИКАМ!

  

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я