На голову Uncategorized Писарівська “Стратегія” по гройсманівськи…!

Писарівська “Стратегія” по гройсманівськи…!

513
0
Дмитро Науменко фотоШановні жителі Писарівки та Щіток, зустрічайте! Кандидат на посаду депутата Вінницької міської ради, на даний час ще діючий голова Писарівської сільської ради Науменко Дмитро Олександрович. Ось тепер і вияснилося, заради чого цей “діяч” здав довірені йому села під Вінницю. Стояти на одній сцені з такими видатними особистостями, та ще й за спиною самого Гройсмана- така честь випадає не кожному. Відео , починаючи з 1:20:55
Хочеться нагадати, що 25 серпня 2020 року Вінницький окружний адміністративний суд визнав протиправними дії сільського голови Науменка щодо ініціювання приєднання сіл Писарівка та Щітки до Вінницької ОТГ та скасував всі документи Писарівської сільської ради щодо приєднання Писарівської громади до Вінницької ОТГ.
Також суд зобов’язав голову Писарівської сільської ради Науменка провести громадські слухання щодо добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки до Сокиринецької сільської ОТГ, як цього вимагали жителі громади.Проведено загальні збори в селі Писарівка — Вінницька районна державна  адміністрація Повний текст Ухвали суду можна знайти за посиланням:

УХВАЛА:
1. Визнати протиправною бездіяльність голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. по забезпеченню вивчення пропозиції депутатів по заяві від 16 жовтня 2019 року щодо ініціювання добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки Писарівської сільської ради до Сокиринецької ОТГ.
2. Визнати протиправним та скасувати Розпорядження #91 від 28 жовтня 2019 року голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. в частині пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання до Сокиринецької сільської ОТГ, про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ.
3. Визнати протиправними дії голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. щодо прийняття Розпорядження #92 від 28 жовтня 2019 року про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ.
4. Визнати протиправним та скасувати Розпорядження #92 від 28 жовтня 2019 року голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ.
5. Визнати протиправним та скасувати Рішення #5 37 сесії 7 скликання Писарівської сільської ради від 4 листопада 2019 року про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки Писарівської сільської ради до Вінницької міської ОТГ.
6. Зобов’язати голову Писарівської сільської ради Науменка Д.О. розглянути заяву депутатів Писарівської сільської ради від 16.11.2019 року з урахуванням вимог ч.3 ст.8-1 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо ініціювання добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки Писарівської сільської ради до Сокиринецької сільської ОТГ.
В зв’язку з тим, що суд визнав протиправними та скасував документи Писарівської сільської ради щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ, на підставі яких 4 грудня 2019 року в Писарівському клубі були проведені так звані “громадські слухання” щодо приєднання до Вінниці, то такі “громадські слухання” визнаються теж неправомірними та недійсними, а їх результати анулюються, так як судом скасована правова підстава для їх проведення.Проведено загальні збори в селі Писарівка — Вінницька районна державна  адміністрація Тобто, тепер можна вважати, що таких громадських слухань не було і ніякого голосування жителів громади за Вінницю теж не було.
Повне відео судового засідання (33 хвилини): https://youtu.be/T0wukVuN6bI
Відео оголошення Ухвали суду (3 хв.): https://youtu.be/FsjCu7CQ4Eo

https://m.facebook.com/groups/427131664482433?view=permalink&id=873319156530346&refid=18

Ухвали суду цей “політик” ще не виконав, але вже бачить себе в кріслі депутата Вінницької міської ради. Цікаво, чиї інтереси він там буде обстоювати?
#влада #гройсман #писарівка#ОТГ #корупція