На голову Новини Путінські «слідаки» просять заарештувати Коломойського

Путінські «слідаки» просять заарештувати Коломойського

160
0

 Слідчий комітет Російської Федерації скерував до суду матеріали про обрання щодо українського олігарха Ігоря Коломойського запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

 Слідчий комітет Російської Федерації скерував до суду матеріали про обрання щодо українського олігарха Ігоря Коломойського запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Про це повідомляється на офіційному сайті Слідчого комітету РФ.

«Як тільки суд ухвалить рішення про обрання запобіжного заходу Коломойському, Слідчий комітет дасть необхідні доручення відповідним правоохоронним органам про негайне встановлення місцезнаходження обвинуваченого і укладення його під варту», – сказав керівник управління СК РФ Володимир Маркін.

Стосовно Коломойського Слідчим комітетом було винесено постанову про притягнення його як обвинуваченого в організації ряду злочинів: вбивств, застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни, перешкоджанні професійній діяльності журналістів, викраденні людей.

Документи по Коломойському, який оголошений в міжнародний розшук, розгляне Басманний суд Москви.

Нагадаємо, проти Коломойського і глави МВС України Арсена Авакова в Росії порушено справи про організацію вбивств і застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни.

Слідчий комітет Росії також повідомляє, що в рамках кримінальної справи про застосування заборонених засобів і методів ведення війни встановлено ще один учасник військових дій проти мирного населення на сході України. За даними СК Росії, командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук брав безпосередню участь в мінометному обстрілі мирної території, коли загинули журналісти ВГТРК Ігор Корнелюк і Антон Волошин.

Найближчим часом Слідчим комітетом буде винесено постанову про притягнення Мельничука як обвинуваченого і вирішено питання про оголошення його в розшук.

Розслідування кримінальної справи триває. Слідчі СК Росії працюють з особами, які прибули з України на територію Ростовської області, Республіки Крим, а також Бєлгородської, Воронезької, Брянської, Курської та інших областей. В якості свідків допитано понад 3500 осіб, 1747 осіб уже визнані потерпілими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я