На голову Новини Путін заслав у Крим солдатів-строковиків, у яких забрали документи і телефони –...

Путін заслав у Крим солдатів-строковиків, у яких забрали документи і телефони – експерт

243
0

 Росія відправила у Крим для військової інтервенції солдатів-строковиків, які прослужили півроку, забравши у них перед тим мобільні телефони та документи.

 Росія відправила у Крим для військової інтервенції солдатів-строковиків, які прослужили півроку, забравши у них перед тим мобільні телефони та документи.

Про це з посиланням на власні джерела повідомив у Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«З джерел у Росії стали відомі деякі деталі організації Путіним інтервенції в Крим. Зокрема, серед особового складу – ті, хто ледь прослужив півроку, тобто досить недосвідчені бійці, «гарматне м’ясо», – написав Тимчук.

Перед виїздом у Крим, за інформацією Тимчука, у військових забрали документи і мобільні телефони.

«Перед вторгненням у особового складу забрали документи і мобільні телефони. Так що батьки цих солдатів навіть не підозрюють, де знаходяться їхні сини. Відповідно, нейтралізована та частина суспільства, яка могла б забезпечити найбільший резонанс в РФ і вимагати повернення військ. Адже немає більшого борця за мир, ніж мати солдата, який воює в загарбницькій війні», – повідомив Тимчук.

«Сам особовий склад жорстко проінструктували, що їх захоплення супротивником в Криму розцінюється як зрада. Так само буде розцінюватися і те, якщо потрапивши у полон вони розкриють номери військових частин, в яких служать», – додав він.

Дмитро Тимчук також повідомив новини створеної офіцерами запасу української армії мережі «Інформаційний Опір», що прикордонники не пропустили близько 350 росіян. В одного під час контролю другої лінії виявили в телефоні повідомлення: «Їду на війну. Повернуся не скоро. Скажи, що я захворів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я