На голову Новини Путін заборонив ввіз продовольства з усіх країн, що ввели санкції проти Росії

Путін заборонив ввіз продовольства з усіх країн, що ввели санкції проти Росії

162
0

 Росія заборонила або обмежила терміном на один рік ввезення до Росії сільгосппродукції, сировини і продовольства з країн, що приєдналися до санкцій проти РФ.

 Росія заборонила або обмежила терміном на один рік ввезення до Росії сільгосппродукції, сировини і продовольства з країн, що приєдналися до санкцій проти РФ.

Відповідний указ «Про застосування окремих спеціальних економічних заходів в цілях забезпечення безпеки Російської Федерації», повідомляє прес-служба Кремля.

Згідно з текстом документа, органам держвлади, а також юридичним і фізичним особам, у своїй діяльності наказується виходити з того, що «протягом одного року з дня набрання чинності цим Указом забороняється чи обмежується провадження зовнішньоекономічних операцій, що передбачають ввезення на територію Російської Федерації окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, країною походження яких є держава, яка прийняла рішення про введення економічних санкцій щодо російських юридичних і (або) фізичних осіб або яка приєдналася до такого рішення».

Уряду РФ, серед іншого, наказано визначити перелік видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, яких торкається цим указом, та вжити заходів щодо забезпечення збалансованості товарних ринків і недопущенню прискореного росту цін на сільськогосподарську та продовольчу продукцію. Крім того, кабінет міністрів повинен забезпечити розробку та реалізацію комплексу заходів, спрямованих на збільшення пропозиції вітчизняних товарів.

Указ набирає чинності з дня його підписання.

Нагадаємо, наприкінці липня США та ЄС посилили санкції проти Росії і ввели так звані секторальні санкції. Санкції ЄС почали діяти 31 липня. США ввели галузеві санкції 16 липня.

Окрім того, санкції ввели Швейцарія та Канада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я