На голову Новини Путін успішно склав іспити в африканській школі (ФОТОфакт)

Путін успішно склав іспити в африканській школі (ФОТОфакт)

149
0

Місцеві жителі Уганди люблять називати дітей на честь відомих особистостей. Як повідомляє Гордон, один з таких хлопчиків на ім’я Володимир Путін став найуспішнішим учнем африканської школи. Він краще за всіх здав іспити в початковій школі.

Відомо, що навчальний рік у школах Уганди закінчується в грудні. Учні з трьох років кожні три місяці здають іспити. Цікаво, що навіть одна погана оцінка зіпсує остаточний атестат. Ще гірше, якщо не здати річний іспит, тоді учня залишають на другий рік в цьому класі.

Про шкільне життя президента Росії відомо мало, багато видань передавали відомості його однокласників, іноді політик в інтерв’ю згадував епізодично про шкільні роки, але більша частина засекречена.

Відомо, що він навчався у двох школах, а після восьмого класу перейшов у школу з поглибленим вивченням хімії. У його табелях стояли трійки з фізики, хімії, алгебри та геометрії.

Одного разу в інтерв’ю Путін зізнався, що не дуже добре вчився в школі, але “щось у нього” в голові залишилося. Незважаючи на погані оцінки в школі, майбутній президент Росії досяг успіху в університеті. Незважаючи на це, навіть Путін в Уганді виявився більш старанним школярем, ніж російський лідер.

Нагадаємо, що в грудні 2009 року в Закарпатській області новонародженого малюка назвали Янукович. Батьки голосували на виборах президента за Віктора Януковича, а ім’я обрала мати Ольга. Бережанському Януковичу Івановичу вже 6 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я