На голову Новини Путін намагається «запхати» «Л/ДНР» назад в Україну – експерт

Путін намагається «запхати» «Л/ДНР» назад в Україну – експерт

174
0

В інтерв’ю виданню «Апостроф» військовий аналітик Олег Жданов заявив, що наразі головним завданням російської влади є повернення тимчасово окупованих територій на сході України під контроль Києва, хоча і на вигідних для Кремля умовах.

З точки зору експерта, російський лідер намагається, аби захоплені його бойовиками території Донбасу стали суб’єктами Росії, а після того, коли вони будуть сформованими, повернути їх до складу України, пише replyua.net

Особлива увага Жданова була зосереджена на тому, що з боку офіційної Москви перший крок у даному напрямку вже зроблено – російська влада заявила про визнання «паспортів» самопроголошених республік. На думку аналітика, у порівнянні з іншими окупованими невизнаними республіками там було видано не російські документи, а саме місцеві. За допомогою такого підходу Кремль прагне домогтися легалізації обігу документів сепаратистів Донбасу, а вже потім буде створювати відповідну правову базу. 

«Завершилося формування місцевих органів, тепер вони повинні бут легалізовані. Скоріше за все, на окупованих територіях Донбасу відбудуться «псевдо вибори», – говорить Жданов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я