На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Призупинення безвізу? ЄС вимагає від Порошенка антикорупційних дій!

Призупинення безвізу? ЄС вимагає від Порошенка антикорупційних дій!

140
0

А ви думати, безвіз вже назавжди? Ага, на з цією нашою корумпованою владою! ЄС вимагає від України негайних дій у сфері боротьби з корупцією та нелегальною міграцією в контексті механізму призупинення безвізових режимів…

Про це йдеться у другому звіті Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів.

У Єврокомісії визнали, що Україна виконала частину рекомендацій, визначених першим звітом по механізму призупинення, зокрема, був створений Антикорупційний суд, який, щоправда, досі не запрацював.

Однак разом з тим лишаються вимоги першого звіту, які не були виконані. Зокрема, так і не була відкликана ініціатива щодо електронного декларування активістів.

“В цілому Україна продовжує виконання критеріїв візової лібералізації Проте деякі рекомендації першого звіту за механізмом призупинення візового режиму не були реалізовані, і тому необхідні негайні дії для забезпечення безперервного виконання антикорупційного критерію. Необхідні також негайні дії для подолання проблеми незаконної міграції”, – йдеться у повідомленні.

В Єврокомісії також оприлюднили рекомендації Україні в рамках Другого звіту.

Зокрема, від Києва вимагають посилити співпрацю з окремими країнами для зменшення нелегальної міграції українців до шенгенської зони; негайно відкликати ініціативу щодо електронного декларування активістів; забезпечити повноцінну роботу Антикорупційного суду; відновити незалежність спеціалізованої антикорупційної прокуратури; створити функціональну систему автоматизованої перевірки електронних декларацій; посилити можливості Національної поліції для боротьби з організованою злочинністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я