На голову Політика Приєднання сіл Писарівка та Щітки до Вінницької ОТГ суд визнав протиправним!

Приєднання сіл Писарівка та Щітки до Вінницької ОТГ суд визнав протиправним!

547
0
XMA Header ImageАдмінсуд, Ухвала 25.08.2020. Приєднання сіл Писарівка та Щітки до Вінницької ОТГ суд визнав протиправним та скасував всі рішення сільської ради щодо такого приєднання.
Відбулося засідання у Вінницькому окружному адміністративному суді за позовом жителя села Писарівки Орла Петра до Писарівської сільської ради про визнання недійсними рішень Писарівської сільської ради щодо приєднання Писарівської громади до Вінницької ОТГ. В даному судовому засіданні представник відповідача Брильянт Ірина намагалася пояснити суду дії Писарівського сільського голови Науменка Д.О. щодо подання ним пропозиції про ініціювання добровільного приєднання Писарівської громади до Вінницької ОТГ. Також, всупереч наявному офіційному документу, затвердженому Верховною радою щодо встановлення меж міста Вінниці при розширенні території в 2015 році, представник відповідача Брильянт Ірина намагалася запевнити суд, що між Вінницею і Писарівською сільською радою нібито є спільна межа. В ході судових дебатів позивач Орел Петро ще раз підтвердив свої позовні вимоги і наголосив, що при визначенні меж потрібно брати до уваги офіційний документ -Постанову від 2015 року, який якраз і визначає адміністративні межі населених пунктів.
Представник відповідача Брильянт Ірина ще раз намагалася запевнити суд, що сільський голова Науменко діяв нібито в межах своїх повноважень та в рамках чинного законодавства. Протестувальники перекрили міжнародну трасу на Вінниччині. ФОТО - VежAАле всі документи, які видавав Писарівський сільський голова Науменко та які приймала Писарівська сільська рада в намаганні здійснити приєднання сіл Писарівка та Щітки до Вінницької міської ОТГ, суд визнав протиправними та такими, що підлягають скасуванню.
УХВАЛА:
1. Визнати протиправною бездіяльність голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. по забезпеченню вивчення пропозиції депутатів по заяві від 16 жовтня 2019 року щодо ініціювання добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки Писарівської сільської ради до Сокиринецької ОТГ.
2. Визнати протиправним та скасувати Розпорядження #91 від 28 жовтня 2019 року голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. в частині пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання до Сокиринецької сільської ОТГ, про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ.
3. Визнати протиправними дії голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. щодо прийняття Розпорядження #92 від 28 жовтня 2019 року про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ.
4. Визнати протиправним та скасувати Розпорядження #92 від 28 жовтня 2019 року голови Писарівської сільської ради Науменка Д.О. про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ.
5. Визнати протиправним та скасувати Рішення #5 37 сесії 7 скликання Писарівської сільської ради від 4 листопада 2019 року про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки Писарівської сільської ради до Вінницької міської ОТГ.
6. Зобов’язати голову Писарівської сільської ради Науменка Д.О. розглянути заяву депутатів Писарівської сільської ради від 16.11.2019 року з урахуванням вимог ч.3 ст.8-1 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо ініціювання добровільного приєднання сіл Писарівка та Щітки Писарівської сільської ради до Сокиринецької сільської ОТГ.
Повний текст ухвали суду можна буде отримати після 28 серпня 2020 року.
В зв’язку з тим, що суд визнав протиправними та скасував документи Писарівської сільської ради щодо ініціювання добровільного приєднання до Вінницької ОТГ, на підставі яких 4 грудня 2019 року в Писарівському клубі були проведені так звані “громадські слухання” щодо приєднання до Вінниці, то такі “громадські слухання” визнаються теж неправомірними та недійсними, а їх результати анулюються, так як судом скасована правова підстава для їх проведення. Тобто, тепер можна вважати, що таких громадських слухань не було і ніякого голосування жителів громади за Вінницю теж не було.
Повне відео судового засідання (33 хвилини): https://youtu.be/T0wukVuN6bI
Відео оголошення Ухвали суду (3 хв.): https://youtu.be/FsjCu7CQ4Eo
Адмінсуд 25.08.2020.
#влада #писарівка #ОТГ #корупція