На голову Політика «Приватбанк» був частиною широкомасштабної шахрайської схеми братів Суркісів і Коломойського!

«Приватбанк» був частиною широкомасштабної шахрайської схеми братів Суркісів і Коломойського!

400
0

Суркисы хотят взыскать с Порошенко 140 млн долларов – дело, к ...Американський часопис Chicago Morning Star ​публікує статтю «Доповідь агенції Кролл, Україна: Коломойський і Суркіси вивели гроші з «Приватбанку» під час внесення застави».

Чиказьке видання повідомляє, що слідчі агенції Кролл виявили схему, згідно з якою стало зрозуміло як Ігор Коломойський разом із Ігорем та Григорієм Суркісами виводив гроші з «Приватбанку» під час процесу націоналізації цього українського банку. Згідно з доповіддю агенції Кролл, у 2008-2010 роках низка компаній, асоційованих із «Приватбанком», отримали позики від базованої на Кіпрі філії «Приватбанку» на загальну суму у 361 мільйон доларів.Динамівські ультрас намалювали образливе графіті про Суркіса ...

«Позики на суму у 361 мільйон доларів були згруповані у кілька частин, а з цих частин уже буквально за декілька хвилин були видані інші позики, які одразу ж були скеровані через цілу мережу банківських транзакцій між рахунками всіх пов’язаних компаній, що, у свою, чергу, як виглядає, не мало жодної комерційної мети», – зазначається у доповіді розслідування агенції Кролл.

Далі американський часопис пише, що згідно зі слідчими агенції Кролл, ті самі кошти були згодом розміщені на рахунках «Приватбанку». Спершу ці кошти були переказані на рахунки терміном до двох років. І все це відбувалося саме у час внесення застави на рахунках компаній, які згодом переспрямували кошти на депозитні рахунки шести компаній. Усі ці компанії, як пише газета, були зареєстровані у той самий день і на ту саму адресу на Британських Вірґінських островах. Приблизно 150 мільйонів доларів, включно з позиковими фондами та інтересом, були виведені з «Приватбанку» саме через цю схему.Брати Суркіси програли ПриватБанку ключовий суд. Чому хвилюватися ...

У доповіді агенції Кролл показано, що всі шість депозитних рахунків вели до Григорія та Ігоря Суркісів. Часопис пояснює, що йдеться про українських олігархів та бізнесових партнерів Ігоря Коломойського, який був одним із найбільших власників акцій «Приватбанку» до його націоналізації. Брати Суркіси, зі свого боку, як зазначає чиказьке видання, намагалися довести у суді, що вони не асоціювались із колишніми власниками «Приватбанку» і наполягали, що процедура внесення застави була протизаконною.

У той самий час, паралельно з судовими слуханнями в Україні, Ігор Суркіс подав позов до Високого суду Лондона. І розгляд цієї справи у Лондоні, на відміну від українських судових слухань, встановив очевидний зв’язок між братами Суркісами і Коломойським. Насамкінець американський часопис вказує, що незалежне розслідування агенції Кролл щодо діяльності «Приватбанку» було проведене між 2016 і 2017 роками. Григорий Суркис : как поделить Украину по-братски • SKELET-infoРозслідування показало, що «Приватбанк» був частиною широкомасштабної скоординованої шахрайської схеми впродовж щонайменше 10 років перед тим, як цей український банк був націоналізований. Усе це спричинилось до втрати банком принаймні 5,5 мільярда доларів.

Джерело

#приватбанк #коломойський #суркіс #порошенко #корупція