На голову Новини Прихована загроза. Або сепаратисти серед нас, у Вінниці

Прихована загроза. Або сепаратисти серед нас, у Вінниці

74
0

Це не назва фільму. Це історія про те, як я потрапив на мирне «зібрання ветеранів», яке переросло в пряму проросійську пропаганду. Але все по порядку.

Все починалось звичайним завданням, яких я за день виконую по три, іноді навіть більше. Цього разу мене попросили підійти за адресою вулиця Матроса Кішки 11г, в район ринку «Урожай». Цього будинку я не знайшов, хоч питав у людей, які жили поблизу. Поклавшись на інтуїцію я зайшов у будинок 10в і, як виявилось, успішно добрався до місця призначення. Будівля під назвою Торговельно-офісний центр «Подільський край», двері якого одразу закрили на ключ, щойног я потрапив всередину. Піднявшись за вказівками секретаря на другий поверх у актову залу я ще нічого не запідозрив, коли побачив похилого віку людей (ніби все, як і має бути. Зібрання ветеранів же). Проте підійшовши до чоловіка, який сидів за столом, і запитавши про мету цього круглого столу я почув досить дивну відповідь. «Ми зібралися для того, щоб обговорити складну ситуацію України і знайти вихід з цієї ситуації». Тобто увесь світ шукає вихід із цієї ситуації, добиваючись миру, і прогрес, скажемо прямо, не дуже помітний. А зібрання ветеранів все вирішить за одне засідання?
Я нічого не відповів і зайняв місце у глядацькій залі, щоб дізнатися, які геніальні ідеї запропонує Іван Миколайович, який за дивних причин не назвав свого прізвища. Від початку його промови мені здалось, що це просто чергова політична організація, яка захотіла розказати вінничанам про те, що вони теж активно допомагають приборкати кризу в країні. Але те, що я почув у подальшій його доповіді не залишило в мені і краплини спокою. Посилаючись на малоймовірні події він звинувачував українську громаду в розв’язанні революції. І за його словами Революція Гідності, мала б носити назву «Революція гидкості». І всі активісти, які були в той час на Майдані у Києві, мають нести відповідальність перед судом. Під час цієї надзвичайно красномовної промови, яка тривала не одну годину, зі слів Івана Миколайовича я дізнався інформацію про те, що Крим ніколи не буде українським бо він відібраний Росією за зраду з іншими державами. Що, виявляється, існують докази звіту американських агентів про міліарди доларів, які потрачені для організації майданів. Однак докази вторгнення військ Російської федерації на територію України він навпаки назвав безглуздими. А війна на сході являється громадянською. І зупинити її можна буквально за декілька тижнів. Мабуть не варто висловлювати свого обурення, з професійного погляду. Але я пішов звідти задовго до закінчення бо просто не змовчав би, послухавши це все бодай хвилини на дві довше. Отже круглий стіл ветеранів чи пошук однодумців для проросійської пропаганди?

news.vinnica.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я