На голову Політика «Прийшов на зустріч — вийшов членом команди Порошенка». Суддя Вовк розповів про...

«Прийшов на зустріч — вийшов членом команди Порошенка». Суддя Вовк розповів про стосунки з експрезидентом!

307
0

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що зустрічався з пʼятим президентом Петром Порошенком раз на три місяці за часів його президентської каденції.

Він заявив, що після перемоги Євромайдану, перед президентськими виборами 2014 року вдруге зустрівся з Порошенком. «Від його команди надійшла пропозиція: якщо хочу працювати далі, і щоб не було «сміттєвих люстрацій я маю зайти і ґрунтовно поговорити з Петром Олексійовичем. Я зайшов, ми поговорили», — розповів Вовк «Бабелю».

Довідка:
З другої половини 2014 року відбувалася так звана «народна люстрація» — активісти кидали тих, хто, на їхню думку, мав залишити держслужбу, в сміттєві баки. Цей рух критикували ЄС і глава МВС Арсен Аваков.

При цьому, він не розкрив суть розмови, але уточнив, що з тієї зустрічі, очевидно, «вийшов членом команди Порошенка». «У країні відбулася революція, змінилася влада, ухвалювали абсурдні закони, на суддів нападали активісти, у мене цього всього не було», — згадує Вовк.Свідчення Порошенка у справі Януковича: деталі – новини на УНН | 15 червня  2020, 12:35

З президентом Порошенком Вовк зустрічався раз на три місяці. Зустрічі не афішувалися, а після того, як журналісти почали відстежувати відвідувачів Адміністрації президента, візити Вовка на Банкову засекретили. Джерела «Бабеля» в колишній адміністрації розповіли, що за Вовком відправляли машину, яка привозила його в АП і потім повертала назад.Суд обере запобіжний захід Порошенку 18 червня - 112 Україна

«Бабель» звернувся до прессекретаря Петра Порошенка Святослава Цеголка з проханням прокоментувати слова Павла Вовка.

Джерело

#влада #вовк #ОАСК #корупція