На голову Економіка Головне – це прозорість і верховенство права!

Головне – це прозорість і верховенство права!

237
0

«Саме це для нас найважливіше: ми ідентифікуємо та системно розв’яжемо усі проблеми західних компаній в Україні — від проблеми на митницях та у податковій до захисту прав інвесторів і захисту прав інтелектуальної власності. У нас для цього сьогодні є все: політична воля Президента, більшість у Верховній Раді, налаштований працювати уряд і Прем’єр-міністр. У нас нині бракує тільки одного — часу. Суспільство не чекатиме декілька років, поки щось запрацює в Україні. Ми проводимо структурні перетворення, і я щиро запрошую вас усіх стати частиною цього важливого процесу — трансформації України у справді європейську розвинену країну, вільну від корупції та сповнену бізнес-можливостями», — додав Президент.

Як наголосив Зеленський , прозорість і верховенство права є беззаперечними передумовами для ведення успішного бізнесу, залучення інвестицій та реалізації нових ідей.

«Ми реформуватимемо судову систему, щоб кожен інвестор — чи то західний, чи то український — міг упевнено розраховувати на справедливість. Ми також уже розпочали реформу правоохоронних органів, щоб забезпечити розслідування корупційних злочинів і невідворотність покарання за них», — заявив Володимир Зеленський.

Джерело