На голову Новини Проти системи електронних закупівель Prozorro подали до суду

Проти системи електронних закупівель Prozorro подали до суду

132
0

Позивачка вимагатиме скасування постанови уряду про перехід на систему Prozorro.

Позов до Окружного адміністративного суду міста Києва був поданий Марією Бидловською ще 29 липня. А сам розгляд справи призначено на 24 жовтня, пише видання “Наші гроші“.

Видання вказує, що у відкритих джерелах з таким іменем є харків’янка, яка заснувала кілька фірм (“АС-Харків”, “Укрведсервіс”).

У своєму позові вона висуває ряд претензій до Постанови Кабміну №166 від 24 лютого 2016 року, в якій було затвержено порядок функціонування електронних майданчиків, на яких проводяться державні торги системи Prozorro. Серед головних – те, що Кабмін ввів у електронну систему закупівель держпідприємство “Зовнішторгвидав України”, якому передав певні повноваження. Також уряд звинувачують у “неправомірному” встановленні плати з учасників закупівель.

У судовому реєстрі дані про цю справу наразі відсутні. Однак на порталі Судової влади є підтвердження щодо розгляду цієї справи.

Нагадаємо, у 2016 році Україна переходить на закупівлі через електронну систему Prozorro. З 1 серпня усі нові торги мають проходити на електронних майданчиках системи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я