На голову Економіка Протягом 2 років Україна повинна віддати 12 мільярдів доларів боргів!!!

Протягом 2 років Україна повинна віддати 12 мільярдів доларів боргів!!!

141
0

Протягом 2019-2020 років Україна повинна виплатити близько 12 млрд доларів за зовнішнім державним боргом! Про це  заявив голова НБУ Яків Смолій.

Ось вам свідчення корумпованості і бездарності нинішніх і попередніх українських урядів!!!

Смолій наголосив, що продовження співпраці України та МВФ є вкрай важливим.

Але таке твердження свідчить про повну бездарність цього керівника, бо саме через постійні кредити, які набрали урядовці, саме вони і така їх політика довели Україну до технічного дефолту і шаленого зовнішнього боргу!!!

Пов’язане зображення

І саме шантаж світових олігархів з МВФ стан країни загострює все більше! Саме вони вимагали різкого підвищення вартості газу для населення і прирівнювання його до промислових споживачів! А Гройсман це й підтримав!


2019 рік критично важливий: вибори президентські і парламентські, плюс накладається графік суттєвих платежів Уряду за зовнішнім боргом.
“В 2019-2020 роках Україна має виплатити за зовнішнім держборгом близько 12 млрд доларів, включаючи процентні платежі”, – заявив голова НБУ.

Результат пошуку зображень за запитом "україна зовнішній борг"

Нагадаємо, станом на 30 вересня державний та гарантований державою борг України становив 2,112 трлн гривень або 74,66 млрд доларів!!!
А все чому? Бо олігархи постійно обкрадають багатства України і її Народ! Статки 100 найбагатших українців дорівнюють половині всього держборгу країни.

А ось вам гіркі результати “життя по-новому” від Президента Петра Порошенка:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я