На голову Економіка Просто зі сцени – Гончаренка погнали…!

Просто зі сцени – Гончаренка погнали…!

254
0

  Зрадник – ганьба!

Після криків “ганьба” на трибуну вийшов депутат Гончаренко і висловив підтримку ФОПовцам, але відразу був вигнаний зі сцени. Лідер протесту Сергій Доротич відібрав у нардепа мікрофон і назвав Гончаренко зрадником, – йдеться в повідомленні. 

Пізніше вони ж додали:

“Коли люди Порошенко приходять розповісти про захист малого і середнього бізнесу – це, звичайно, завжди смішно. Найголовніша жартівниця тут – особистий бухгалтер Порошенко, Ніна Южаніна. Вона в цій темі взагалі демонструє чудеса податкового біполярного розладу.”

Раніше під гаслом “Детінізація – це цивілізація!” підприємці вимагали від народних депутатів запобігти ухваленню двох законопроєктів про повернення всім без винятку ФОПам права працювати без використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Згодом у Раді заявили, що перенесуть на рік рішення про обов’язкове використання касових апаратів. Але того ж дня Рада провалила цей законопроєкт.

Унаслідок глава фінансового, митного і податкового Комітету Верховної Ради, нардеп від “Слуги народу” Данило Гетманцев заявив, що навколо обов’язкового встановлення РРО фізичними особами-підприємцями існує багато міфів, які “тіньовики” хочуть створити спеціально, щоб зірвати податкову реформу в Україні.

Джерело

#южаніна #гончарук #рада #гетманцев