На голову Новини Проросійська сепаратистка Неля Штепа отримала кілька тисяч євро компенсації за рішенням ЄСПЛ!!!

Проросійська сепаратистка Неля Штепа отримала кілька тисяч євро компенсації за рішенням ЄСПЛ!!!

557
0

Поки українські захисники ВКОТРЕ воюють за свободу й захист державності України, європейський суд ЧОМУСЬ захищає її ворогів!!! Ексмер Слов’янська проросійська сепаратистка Неля Штепа, обвинувачена в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та створення терористичної групи, за рішенням ЄСПЛ отримала 3600 євро компенсації за порушення права на свободу!!! Мать їх, ЯК ЦЕ МОЖЛИВО???

Пряма мова адвоката сепарки Штепи Олександра Шадріна: “Неля Штепа виграла справу в ЄСПЛ й отримала грошову компенсацію за порушення права на свободу і справедливий суд”. За його словами, компенсація становить 3600 євро.

Адвокат сепаратистки зазначив, що зараз його підзахисна Штепа перебуває у Слов’янську та чекає на черговий виклик до суду в Харкові. До рішення суду про запобіжний захід вона не повинна цілодобово перебувати вдома. При цьому, додав він, Штепа  не збирається їхати з України, любить країну і сподівається на справедливий суд.

Шадрін поінформував, що 15 січня 2020 мало відбутися засідання Орджонікідзевського райсуду Харкова у справі Штепи, але адвокати не змогли прибути з поважних причин, і засідання перенесене на 10:00 11 лютого.

Що було раніше: Штепу заарештували 13 липня 2014 року. Їй інкримінують посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що вони спричинили загибель людей і створення терористичної групи чи організації.

На суді Штепа брехливо пояснювала, що закликала Путіна увійти в Слов’янськ під погрозою терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв’ю для російських видань зроблені “під дулом автомата”. Санкція інкримінованої статті передбачає довічне ув’язнення.

6 березня 2018 року Апеляційний суд Харківської області вирішив направити матеріали справи щодо Штепи на розгляд до Орджонікідзевського райсуду міста. Розгляд справи щодо Штепи з самого початку має розпочатися ЧОМУСЬ аж в п’ятий раз.

До цього справа направлялася на розгляд в Червонозаводський, Комінтернівський, Ленінський і Жовтневий районні суди Харкова, проте через відводи і самовідводи членів колегії кінчених та безхребетних суддів жоден з них так і не зміг винести вирок цій сепаратистці. У деяких судах ЧОМУСЬ не вдалося навіть провести підготовче засідання.

24 жовтня 2019 року Європейський суд з прав людини визнав порушення з боку України у справі Штепи!!!!! Суд визначив, що Україна має виплатити їй 2600 євро моральної компенсації і 1000 євро відшкодування судових витрат.

ЗА ЩО??? В ТЮРМУ ЇЇ Й ТАКИХ ЯК ВОНА!!!

 

Джерело: Укрінформ з посиланням на адвоката Штепи Олександра Шадріна