На голову Сфера ЖКГ Проросійський олігарх Новинський та інші далі безкарно розкрадють НАРОДНІ багатства України!

Проросійський олігарх Новинський та інші далі безкарно розкрадють НАРОДНІ багатства України!

207
0

Поки корумповані урядовці продовжують діяти БЕЗКАРНО у змові з олігархами, а українці змушені масово емігрувати за кордон через мізерні зарплати, У країна через бездарне керування продовжує біднішати далі… Як відомо, біля 70% компаній, які мають ліцензії на видобуток надр, зареєстровані в оффшорних (безмитних) зонах, а тому майже не сплачують податки в бюджет України!

Цим продовжує БЕЗКАРНО користуватись і проросійський олігарх Новинський, прихильник “русского мира” й знаний сепаратист!

Його компанія різко збільшила видобуток газу в Полтавській області!

Британська нафтогазова компанія Regal Petroleum plc. з активами в Україні в першому кварталі 2019 року збільшила середньодобовий видобуток вуглеводнів в Полтавській області на 51,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Про це повідомила компанія на сайті Лондонської фондової біржі.

Обсяг видобутку на Мехедівсько-Голотовщинському і Свиридівському газоконденсатних родовищах у Полтавській області збільшився до 3,283 тис. барелів нафтового еквівалента (boepd). На цих родовищах сумарний середньодобовий видобуток природного газу за цей період становив 407,073 тис. кубометрів (+ 49,1%), конденсату – 87 кубометрів (+ 64,1%), скрапленого природного газу – 46 кубометрів (+ 48,3%).

 

Наразі на Мехедівсько-Голотовщинському родовищі продовжується буріння свердловини №119. Глибина буріння досягла 2,3 тис. м при запланованій глибині в 4,85 тис. м. Бурові роботи планується завершити до вересня 2019 року, виробниче підключення свердловини при успішному тестуванні – до кінця року, повідомили в компанії.

Середньодобовий видобуток на Васищевської родовищі в Харківській області становив 1,023 тис. boepd, що на 69% більше, ніж у першому кварталі 2018 року. Середньодобовий видобуток газу – 141,094 тис. кубометрів (+ 63,5%), конденсату – 15 кубометрів (в 2,5 рази більше, ніж роком раніше).

За підсумками 2018 року Regal Petroleum збільшила середньодобовий видобуток вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському і Свиридівському газоконденсатних родовищах на 67% – до 2717 boepd, на Васищевської – на 11,2%, до 674 boepd.

Нагадаємо:

У середині березня 2019 року Державна служба геології та надр (Держгеонадра) призупинила дію спецдозволу ТОВ “Пром-Енерго продукт”, що входить в Regal Petroleum, на Васищевську газоконденсатну площу. Компанія оскаржує  цю  заборону.

На початку березня ЗМІ повідомили, що Віктор  Пінчук  скуповує  акції Regal Petroleum.

У березні минулого року суд поновив  дію  спецдозволу компанії Новинського на користування надрами Островерховского родовища (Харківська обл.).

28 компаній-розробників українських родовищ вказали своїми своїми бенефіціарами (кінцевими власниками) ЧОМУСЬ іноземців!!!

Втім, на основі публічних джерел аналітикам ЦПК вдалося встановити, що у 16 із цих 86 компаній, бенефіціари, ймовірно, відрізняються від вказаних у ЄДР. 

 
 
 
А В РЕЗУЛЬТАТІ КЕРУВАННЯ УРЯДОМ ГРОЙСМАНОМ ТА ПОРОШЕНКОМ НАРОД УКРАЇНИ МАЄ ОТАКІ ТАРИФИ:
 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я