На голову Новини Проросійський Медведчук володіє вже 3 телеканалами! Це пряма загроза національній безпеці!!!

Проросійський Медведчук володіє вже 3 телеканалами! Це пряма загроза національній безпеці!!!

281
0

Це пряма загроза національній безпеці!!! Ворог відкрито веде свою пропаганду під час війни!!! У нас є держава чи вже ні?!

Дмитро Суворов: Ви можете собі уявити, що Ярош володіє 3-ма каналами в РФ? То якого х”” у Медведчука виникла повна вседозволеність?!!!

Завдяки плідній роботі Петра Порошенка, відроджений з попелу Віктор Медведчук став медійним олігархом. Він володіє вже трьома телеканалами.
Інформаційний фронт війни ніхто не відміняв. Україна і так програвала Росії в цьому напрямку, а зараз ситуація стає критичною. На нашій території окупант відкрито проводить свою пропагандистську лінію.

Свобода слова? Про це поговоримо, коли на території Росії з’явиться хоч один проукраїнський телеканал. Але цього не буде. Бо там навіть єдину українську бібліотеку закрили!!!

Нагадаю, що в момент віджимання Криму – на півострові була тільки одна радіостанція українською мовою і одна газета українською мовою. Але прихильники “русского мира” билися в істериці і хапалися за зброю, обурюючись від утиску російської мови. Русскій мір перестав відчувати себе ущемленим лише після того, як закрили єдину радіостанцію і єдину газету українською мовою.
Я не закликаю до асиметричних дій. Але хоча б на симетричну реакцію ми маємо право на своїй землі? Ви можете собі уявити, що Дмитро Ярош володіє трьома телеканалами в Росії і проводить там лінію “Правого сектора”? Я – ні … То якого х”” у Медведчука виникла повна вседозволеність? Шоколадна мразота його плекала – так, але пора на цьому ставити крапку. Це пряма загроза національній безпеці.

Юрій Касьянов: У відповідь на покупку Медведчуком телеканалу ЗІК, Олег Тягнибок купив російський НТВ. Можете собі таке уявити? .. Ні, не можете. Тому що Тягнибок в Росії на свободі довго б не погуляв – пришили б справу “за екстремізм”. І телеканал йому б купити не дозволили. 
А у нас незрозуміло чим 5 років війни займався колишній РНБО, і чим займається нинішній. Чим займається СБУ. Адже скупка Путіним через свого кума Медведчука українських медіа – це пряма загроза національній безпеці, один із способів ведення війни проти України!!! Це вам не в шортах під фонтанами бігати…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я