На голову Новини Прокурори обміняних “беркутівців” успішно пройшли співбесіди в Офісі генпрокурора!

Прокурори обміняних “беркутівців” успішно пройшли співбесіди в Офісі генпрокурора!

435
0

З часу трагічних подій на Майдані пройшло 5 років… Винні у розстрілах активістів “беркутівці” за керування Генпрокуратурою кумом корупціонера Порошенка Юрієм Луценком так ЧОМУСЬ і не понесли справедливе покарання! І ось…

Три прокурори у справах Майдану успішно пройшли співбесіди в Офісі генерального прокурора Рябошапки та залишаються на займаних посадах!

Це Ігор Земсков, Денис Іванов та Яніс Симонов.

Загалом за результатами співбесід на керівні посади Офісу генпрокурора зарахували 36 осіб, відмовили чотирьом.

У коментарі hromadske прокурор Ігор Земсков не став розголошувати деталі співбесіди, адже “більшість питань стосувалися розслідувань”.

Земсков обійняв посаду заступника начальника третього відділу процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках.

Водночас він наголосив на тому, що лишається працювати над справами Майдану.

Пряма мова: “Продовжую займатися процесуальним керівництвом під час досудового розслідування та підтриманням обвинувачення у провадженнях, де я старший групи прокурорів”.

Що було раніше: В Офісі генерального прокурора тривали співбесіди щодо затвердження на адміністративні посади. Зокрема, кваліфікаційну атестацію проходять прокурори з минулої прокурорської групи, які розслідували масові розстріли на Майдані: Ігор Земсков, Денис Іванов та Яніс Симонов.

Раніше співбесіду успішно пройшов ще один прокурор у справах Майдану Олексій Донський.

Нагадаємо: У неділю відбувся обмін утримуваними особами між Україною і ОРДЛО, в рамках якого Україна віддала бойовикам, зокрема, п’ятьох ексберкутівців, обвинувачених у розстрілах на Майдані

Апеляційний суд Києва у суботу ввечері змінив запобіжний захід на особисте зобов’язання п’яти обвинуваченим у розстрілах на Майдані ексберкутівцям, які перебували у списках на обмін.

У ході засідання прокурорів Олексія Донського, Ігора Земскова, Яніса Сімонова та Дениса Іванова, які упродовж кількох років займалися справами Майдану, виключили із судового процесу у справі про розстріли на Інститутській у Києві у 2014 році.

27 грудня Київський апеляційний суд повідомив про заміну групи прокурорів у справі ексбійців спецпідрозділу “Беркут”, обвинувачених у справі про розстріл на Інститутській в лютому 2014 року, під час розгляду зміни запобіжного заходу.

Представники сімей героїв Небесної сотні звернулися до ГПУ і комісії із затвердження на адміністративні посади з заявами на підтримку відсторонених прокурорів

Джерело: сайт Офісу генерального прокурора, Громадське