На голову Новини Прокурор Кулик НЕЗАКОННО добудував 14-й поверх на даху елітного ЖК в центрі...

Прокурор Кулик НЕЗАКОННО добудував 14-й поверх на даху елітного ЖК в центрі Києва!

234
0

Добре бути одним із прокурорів у одній з найкорумпованіших країн світу!

Прокурор Костянтин Кулик незаконно добудував додатковий поверх на кількасот квадратних метрів в елітному житловому комплексі Diplomat Hall у Києві! Будівництво відбувалося під під час розслідування його незаконного збагачення!

У житловому комплексі Diplomat Hall на Жилянській 59 родина Кулика має дві квартири загальною площею понад 400 кв.м.

Одна квартира в цій будівлі коштує в середньому 300 тисяч доларів. Крім того, у родини Кулика в “Дипломат Холі” два гаражі і одне приміщення на даху (88 кв.м). Одна з квартир записана на співмешканку Кулика Ірину Німець.

Журналісти стверджують, що фахівці Київської райдержадміністрації, які приїжджали з перевіркою, у своєму звіті написали, що будівництва додаткого, 14-го, поверху не побачили.

Крім того, будівництво “поверху Кулика” не погоджували ані Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, ані Державна архітектурно-будівельна інспекція.

В Єдиному реєстрі документів відсутня інформація щодо видачі документів, що дають право на будівництво об’єкту по вулиці Жилянська 59, приміщення 1420.

Також, з розслідування випливає, що 14-й поверх для Кулика будувався під час розслідування незаконного збагачення прокурора.

23 жовтня 2019 прокурори почали проходити атестацію в рамках реформи. Кулик на переатестацію не з’явився, але наказу про його звільнення ЧОМУСЬ немає.

18 жовтня The New York Times присвятили цілий матеріал Кулику. У ньому йшлося про те, що прокурор склав англомовне досьє на 7 сторінок про корупцію Хантера Байдена – сина колишнього віце-президента США і конкурента Дональда Трампа на виборах 2020 року.

Передісторія:

  • У 2016 році Кулику пред’явили обвинувачення у незаконному збагаченні на суму 2,8 млн грн.
  • Зокрема, на матір прокурора і матір його дітей Ірину Німець оформлено низку об’єктів нерухомості в центрі Києва. Наколядував?
  • Після декриміналізації статті про незаконне збагачення суд продовжив судити Кулика по недіючій статті, бо не знайшов можливості закрити справу на стадії судового розгляду.

Джерело: розслідування журналістів програми “Наші Гроші” на Bihus info