На голову Новини Прокуратурою м Вінниці виявлені порушення закону у рішеннях Вінницької Міської ради

Прокуратурою м Вінниці виявлені порушення закону у рішеннях Вінницької Міської ради

151
0

 Прокуратурою м Вінниці виявлені порушення закону у рішеннях Вінницької Міської ради виконавчого комітету після перевірки громадського запиту Голос Народу

     Прокуратурою м Вінниці виявлені порушення закону у рішеннях Вінницької Міської ради виконавчого комітету після перевірки громадського запиту Голос Народу
    Від Вінничан, мешканців будинку №7 що проживають по вулиці Червоних Партизан що звернулись зі скаргою на виконком Вінницької міської ради ,який забороняє цим громадянам приватизацію підвальних приміщень даного будинку, посилаючись на рішення міської Ради №6/179 та № 594.

Рішення на думку громадян суперечать Закону України (№2482-X11) та рішенню Конституційного суду України . Депутат Свитко Сергій Михайлович направив колективне звернення до Прокуратури де вказано ,що мешканці будинку проти продажу підвалів ,які належать нам як мешканцям будинку з моменту отримання права власності на квартиру та з Проханням .
  1) Дати Правову оцінку діям(ВМР) Вінницької Міської Ради
  2) Здійснити Перевірку рішень ВМР ,що стосуються продажу та іншого відчуження допоміжниж приміщень     (підвальних,колясочних,горищ,кладочок,сараїв,коридорів)
    Прокуратурою Вінницької Області розглянуто дане звернення та установлено ,що рішення міської ради №1276 №1193 суперечать Закону України про «Приватизацію державного житлового фонду» та п1.1 Рішення Конституційного Суду України №4-рп/2004 яким передбачено !!!!!!!!!! що допоміжні приміщення(підвали,сараї,кладочки,горища,колясочні та ін.) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир !
    ЗА результатами перевірки прокуратурою внесено подання про приведення у відповідність до вимог закону рішення Вінницької міської ради №1276 від 26.04.2013 .

Де прокуратура Вимагає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я