На голову Новини Прокуратура судиться з компанією Ахметова за 11 тисяч залізничних вагонів

Прокуратура судиться з компанією Ахметова за 11 тисяч залізничних вагонів

139
0

8 травня суд заарештував вагони, однак вже 20 числа цього місяця з частини транспортних засобів арешт зняли.

8 травня суд заарештував вагони, однак вже 20 числа цього місяця з частини транспортних засобів арешт зняли.

 

 

Прокуратура намагається заарештувати 11 тисяч залізничних вагонів, які протягом 2004-2013 років передали з державної власності у власність компанії Укртранслізинг, яка опосередковано належить групі СКМ Ріната Ахметова. Про це повідомив під час брифінгу начальник Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури Юрій Севрук.

 

За його інформацією, триває розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання посадовими особами Кабміну та центральних органів виконавчої влади.

 

У прокуратурі вважають, що така діяльність призвела до незаконної зміни форми власності на основні засоби підприємств «Укрзалізниці» у період 2004-2013 років та передачі 11 тисяч вагонів до АТ «Укртранслізінг», а в подальшому у власність недержавних корпорації і товариств.

 

«За клопотанням Генеральної прокуратури України 8 травня судом ухвалено рішення про накладення арешту майже на 11 тисяч товарних вагонів загальною вартістю 1 млрд грн, проте вже 20 травня арешт частини вагонів було скасовано», – зазначив Севрук.

 

Наразі Генеральною прокуратурою вживаються заходи щодо апеляційного оскарження вказаного судового рішення.

 

Источник: tyzhden.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я