На голову Новини Прокуратура перевіряє силовиків, які відмовилися виконувати накази

Прокуратура перевіряє силовиків, які відмовилися виконувати накази

172
0

 Генпрокуратура проводить службову перевірку трьох силових підрозділів на предмет бездіяльності по відношенню до сепаратистів.

 Генпрокуратура проводить службову перевірку трьох силових підрозділів на предмет бездіяльності по відношенню до сепаратистів.

 

Про це повідомив на брифінгу в середу голова адміністрації президента Сергій Пашинський, пише Українська правда.

 

«На сьогоднішній день Генпрокуратурою порушено три кримінальні справи щодо командирів підрозділів, які в умовах бойового наказу відмовилися виконувати цей наказ», – сказав він

 

«Проводиться службова перевірка по керівництву Луганського управління внутрішніх справ. Керівництво спецпідрозділу Альфа також повністю відсторонено від виконання обов’язків», – сказав він.

 

Крім того, за його словами, відсторонені від обов’язків низка силовиків у Донецькій області.

 

Відповідаючи на питання, чому так складно та повільно відбувається ротація всієї вертикалі силовиків у східних областях, С.Пашинський відповів: «У східних областях, щоб були зрозумілі цифри, працює близько 4 тисяч силовиків. Ми поміняли керівництво, але в нас не було можливості поміняти всіх. Це колосальна проблема, тому що органи внутрішніх справ формувалися роками, в тому числі за часів Януковича. А отже здебільшого вони є корумповані та недієздатні».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я