На голову Новини Програма вінницького телебачення про Героя Небесної Сотні отримала «срібло» на Міжнародному фестивалі

Програма вінницького телебачення про Героя Небесної Сотні отримала «срібло» на Міжнародному фестивалі

248
0

Телепрограма «Слідами лютневого снігу…» Вінницької ОДТРК «Вінтера»  посіла друге місце на XVII Міжнародному фестивалі телевізійних та радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край». Фестиваль проходив 10-11 вересня в Ужгороді на базі Закарпатської ОДТРК.

Короткометражна стрічка «Слідами лютневого снігу…» знята до річниці трагічних подій на Майдані про Героя України поляка Леоніда Полянського, якого вбив снайпер 20 лютого 2014 року, о – повідомляє mediasapiens.

Спеціальними призами фестивалю нагороджені: у номінації «Найкраща авторська робота» – Олександр Шелест за програму «Луганщина визволена. Лисичанськ» (Луганська ОДТРК, Україна) та «Найкраща звукорежисерська робота» – телепрограма «Воїни миру. Рустам Хамраєв» (Волинська ОДТРК, Україна). Також журі відзначило роботу Донецької ОДТРК «Коли думки гучніші за музику».

У конкурсній програмі Міжнародного фестивалю перемогу здобула робота «Така моя доля» (Угорське телебачення, MTVA).

ДОВІДКА:

Полянський Леонід Петрович – Герой Небесної Сотні. Один із двох мешканців Жмеринки, який загинув на Євромайдані – поранений снайпером в груди зранку 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській. Йому було 39 років. Тіло виявили в морзі на Оранжерейній. Похорони відбулися у Жмеринці. Похований на місцевому римо-католицькому цвинтарі.

Леонід працював залізничником в Жмеринці, останні роки жив і працював у Києві. Брав активну участь з початку акцій протесту на Майдані Незалежності. Став членом Самооборони Майдану. З грудня 2013 належав до Барської Чоти.

Дружина стала удовою, двоє малих дітей – без батька.

Леонід Полянський отримав звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) – за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності. Також посмертно нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я