На голову Новини Профспілка стає впливовішою

Профспілка стає впливовішою

203
0

Під час візиту на Вінниччину заступника голови комітету з питань національної оборони та безпеки, депутат Верховної Ради України Валентин Зубов відбулась зустріч з представниками профспілкового активу Незалежної профспілки «Голос народу». У профспілковому офісі Валентин Сергійович заповнив облікову картку та вступив до лав Вінницької незалежної профспілки «Голос народу». Депутат зазначив, що він завжди готовий підтримати профспілку в її непростій справі захисту вінничан від корупційних зловживань з боку органів влади.

 

 

 

Під час візиту на Вінниччину заступника голови комітету з питань національної оборони та безпеки, депутат Верховної Ради України Валентин Зубов відбулась зустріч з представниками профспілкового активу Незалежної профспілки «Голос народу».

Активісти профспілки задавали незручні запитання. Більшість з яких стосувалась кричущої корумпованості Вінницької міської влади. «Куди дивиться Верховна Рада? Невже Ви там не знаєте про ті протизаконня, що чинить мер Вінниці? – обурювались учасники зустрічі.

Народний депутат підкреслив свою занепокоєність ситуацією з завищенням комунальних тарифів та іншими зловживаннями з боку представників міської влади. Та підтвердив свою готовність відстоювати права вінничан на рівні уряду та Верховної Ради. «Я вже звернувся до першого віце-прем’єр міністра України Андрія Клюєва з депутатським запитом про системні зловживання з боку вінницької влади. Та не полишу цю проблему без свого прискіпливого контролю» – сказав Валентин Зубов. Депутат особливо подякував почесному голові профспілки Віктору Малиновському за його принципову позицію в протидії комунальній корупції. «Голос народу сьогодні є реальною опозицією до місцевої корупції та зловживань. Ви організовуєте людей, та пробуджуєте громадянську свідомість в регіоні – і в цьому запорука успіху для місцевої громади».
 

У профспілковому офісі Валентин Сергійович заповнив облікову картку та вступив до лав Вінницької незалежної профспілки «Голос народу». Депутат зазначив, що він завжди готовий підтримати профспілку в її непростій справі захисту вінничан від корупційних зловживань з боку органів влади.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я