Новини Проект «Стіна»: ДПСУ пофарбувала службове авто за гроші генерального підрядника

Проект «Стіна»: ДПСУ пофарбувала службове авто за гроші генерального підрядника

837
0

Про це йдеться в клопотанні детектива Бюро від 7 вересня, який просив Солом’янський районний суд міста Києва надати йому доступ до рахунку одного з фігурантів справи.

Службовий автомобіль затриманого в рамках справи щодо проекту «Стіна» Національним антикорупційним бюро начальника управління будівництва департаменту ресурсного забезпечення адміністрації Державної прикордонної служби України Олександра Атаманюка був пофарбований за гроші генерального підрядника з облаштування кордону,  повідомляє slovoidilo.ua

«Проведеним розслідуванням встановлено, що в березні 2017 року ФОП особи №4 були виконані роботи з фарбування службового автомобіля Volkswagen Passat B6, чорного кольору, власник – військова частина 1498 ДПСУ, яким користується начальник управління будівництва ДРЗ ДПСУ. Допитана як свідок особа №4 підтвердила виконання робіт із фарбування зазначеного автомобіля та пояснила, що кошти на його фарбування в сумі 40 500 гривень надійшли з рахунку ТОВ «Констракшн Груп Інтернешнл». Як встановлено розслідуванням, ця фірма є генеральним підрядником із виконання робіт з інженерно-технічного облаштування кордону, замовником яких є ДПСУ», – йдеться в документі.

Детектив просив отримати доступ до рахунку цього ФОПу в ПриватБанку для забезпечення повного та всебічного встановлення обставин розтрати грошових коштів ДПСУ, виділених на проект «Стіна», а саме можливої злочинної змови й наявності стійких корупційних зв’язків між Атаманюком і керівництвом ТОВ «Констракшн Груп Інтернешнл». Як відомо з реєстру Міністерства юстиції, власником цієї фірми є Ігор Морус, а підписантом – Ігор Дмухар.

Суд надав НАБУ доступ до даного рахунку, а саме до інформації про рух коштів по рахунку допитаної особи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я