На голову Блоги Проблема влади в невиконанні всіх законів і норм. Як юридичних, так і...

Проблема влади в невиконанні всіх законів і норм. Як юридичних, так і понятійних

387
0

І знесуть їх саме за це. Коли в країні гримів Майдан, його ключовою вимогою було дотримання правил – чиновники повинні були стати на рівні з громадянам. І навпаки.

Але замість цього права влади стали ще ширше, а нахабство ще більшим.

Найпростіший приклад – декларування слугами народу сотень мільйонів готівки, які жодного дня не працювали в бізнесі. Під мовчазне одобрення НАБУ, яке стає такою ж ширмою корупції, як і прокуратура.

Під таким одобренням проходять і корупційні схеми в АТО, корупція в Нацбанку, 24-х річна заступник міністра МВС, 40 мільйонів Котвицького, схеми в Укргазвидобуванні, бурштин, вугілля… перераховувати можна довго. Всі ці схеми – вимивання грошей з бюджету країни.

При цьому влада, яка будує схеми під виглядом “реформ”, заповнює вкрадене за наш рахунок, постійно підвищуючи податок на життя – у вигляді тарифів, відсотків, мит і цін …

Але якщо до революції чиновники крали у нас просто гроші з будівництва доріг, лікарень і шкіл, то зараз вони банально крадуть вже нашу їжу, вкравши ліки.

А коли люди виходять на вулиці через порожні холодильники з порожніми кастрюлями, щоб розібратися зі справжніми баригами , то ніякий “Шатун” вже не потрібен.

Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я