Uncategorized Про війну та “благодійність”.

Про війну та “благодійність”.

1181
0

Наш кореспондент взяв інтерв”ю у ветерана АТО , голови Правління благодійного фонду Сергія Буравля .

-Пане Сергію , Ви вчора повернулись з зони проведення операції Об”їєднанних Сил на території Донецької області , де були з гуманітарною місією разом з священниками Вінницької і Барської єпархії ПЦУ . Розкажіть , будь ласка , подробиці .

– Дійсно ми возили гуманітарну допомогу як нашим захисникам так і дітям-сиротам і місцевим мешканцям на лінію розмежування . Були в частинах ЗСУ в Торецьку , Бахмуті і Зайцевому , що поблизу окупованої Горлівки . В Зайцевому , на прохання української діаспори Естонії поклали квіти і відслужили молитву на місці загибелі військового медика Ніколаса “Естонця” Ільїна , що загинув напередодні .

Також відвідали дитячий будинок в місті Торецьк , яким з 2017 року опікується митрополит Вінницько-Барської єпархії ПЦУ Симеон , провідали з подарунками наших похресників в Жованці ( н.п. Зайцеве ).

-Хто Вам допомагає в організації передач благодійної допомоги на лінії розмежування?

-З початку війни , ми співпрацюємо з управлінням цивільно-військового співробітництва МО України , і безпосередньо з полковником Олексієм Ноздрачовим.Офіцери груп ЦВС ,які знаходяться безпосередньо в зоні проведення ООС,допомагають в доставці гуманітарної допомоги багатодітним родинам і в дитячі будинки.

– І останне запитання , пане Сергію . Війна триває вже скільки років , хто Вам передає благодійну допомогу , яку Ви направляєте на Донбас в дитячі будинки і багатодітним родинам в зоні бойових дій на Донбасі ?

– Дійсно , роки йдуть і все менше залишається охочих жертвувати . Але є і ті , що розуміють що таке війна . Це насамперед Вінницько-Барська єпархія ПЦУ , ФудБенк Україна , МЕТРО Кеш енд Кері Україна , САНДОРА,ЕПІЦЕНТР К. та інші . Є і інше .

-Ми чотири роки працювали з ТЦ МЕТРО-Вінниця , які щомісяця передавали благодійну допомогу . Але прийшов новий директор ТЦ МЕТРО-Вінниця Олександр Хорунжий і все змінилось . Замість продуктів стали списувати МУСОР , списувати каву , фісташки та інше , який фактично не передавався. Я домігся звільнення помічника директора Олега Петренка , який вимагав частину продуктів і побутової хімії повертати назад без документів, т.н. “відкат” . Почались безпідставні звинувачення в крадіжках і іншому . Останню партію благодійної допомоги ми залишили на рампі ТЦ МЕТРО-Вінниця , так як там був лише МУСОР , а не те що написано в актах . Сумно , но один непотріб , як Олександр Хорунжий , ламає багаторічну співпрацю . Вибачте , що так довго про МЕТРО . Мало залишилось охочих допомагати на сьомому році війни .

– Дякую за таку бесіду . Ми обов”язково проведемо своє розслідування щодо дій директора МЕТРО-Вінниця і відреагуємо . Ще раз дякую .

Джерело

#благодійність #війна #тц метро-вінниця