На голову Новини Про те, як ницість замінює мораль

Про те, як ницість замінює мораль

121
0

 Отже, в суботу 6 грудня вінницькі активісти з різних організацій вчинили спробу так званого захвату облдержадміністрації у відповідь на відмову міліції пропустити громадскість на засідання сесії

Отже, в суботу 6 грудня вінницькі активісти з різних організацій вчинили спробу так званого захвату облдержадміністрації у відповідь на відмову міліції пропустити громадскість на засідання сесії, на яку регіональсько – порошенківська більшість зненацька зібралась після майже трьохмісячного саботування засідань цієї ж ради для зміщення Голови облради Свитка.

 

Вимога була одна – пропустити людей на засідання. Оскільки міліція нікого не пускала включно з журналістами, зчинилась штовханина, в результаті якої НІХТО з міліції серьозно не постраждав, натомість одному з активістів кийком зламано руку і ще одному вибито око (дані по цьому випадку не підтверджені). На момент проникнення протестувальників через центральний вхід облдержадміністрації пленарне засідання вже закінчилось, губернатор втік через чорний хіт попри вмовляння деяких депутатів вийти до народу, і всі бажаючі вільно зайшли до приміщення. Таким чином фактично приміщення захвачено не було. Матеріальні збитки внаслідок протистояння – 4 невеликих шибки на вхідних дверях та потоптаний портрет президента.

 

2. Наступного для група активістів (переважно Свободівців) на Театральній площі висловила вимогу відправити губернатора Олійника у відставку та висунула свого кандидата на пост губернатора.

 

3. В цей самий день надзвичайно авторитетний та безперечно розумний міністр Аваков публікує в себе на сторінці текст- «Народный губернатор» в Виннице.. Господи, какая же у нас огромная страна, и как много дураков.. Это украинские патриоты? Поставили себя вровень с «народным» губернатором Славянска Пономаревым и прочими урками..? Мрак. " Це дійсно мрак, тому що нічого спільного з подіями у Вінниці цей текст не має. (див. Пункт 2.)

 

4. З подачі Авакова, а може і ще когось у країні почалась вакханалія брехні про події у Вінниці. Видно акція в суботу виявилась надзвичайно продуктивною, оскільки вінницька влада перелякалась до дрижаків у колінках і ініціювала у понеділок низку контрзаходів, а саме – організувала ходу по центральній вулиці під охороною міліції, масовий мітінг на Театральній площі з виступами прикормлених ораторів, псевдозамінування мерії і облради для того щоб законно вивести людей на мітинг, організувала певну журналістську групу з непевними цілями, завезли навіть комбата Айдару, депутата Мельничука. І всюди і скрізь використовувалась риторика про сепаратизм, народного губернатора і Вінницьку народну республіку. Стоп, шановні, про яку Вінницьку республіку ? Хто і де говорив про це? Абсолютно висмоктане у найкращому випадку з пальця твердження, на підставі якого у понеділок вирувала Вінниця зранку і дотемна. Це ж брехня, шановні!!!! Безсоромна і нахабна брехня…..

 

5. Ну і тепер безпосередньо про ницість. З ницістю влади в принципі ясно, і о мера на своєму місці, борець проти сепаратизма, схоже він і сам повірив під кінець у видуманий ним самим сепаратизм.. Але як же так, вам, комбат Айдар Батальон Сергій Мельничук, вам не соромно, бути використаним втемну? вам не соромно було, не розібравшись в ситуації кричати страшним голосом "Я не дам захоплювати адміністрацію" (яку так ніхто і не захопив….).

А вам не соромно, волонтер Юлія Дзісь з трибуни говорити про видуманий сепаратизм? Хто вам підсунув того брехливого листка? А вам, Oleh Levchenko , у вас як з соромом ? Як воно, брехати перед натовпом на площі? Язик не заплітався ? Де ви почули про сепаратизм у Вінниці? Хто вам відкрив очі? Аж так щоби на мітинг виходити? А у вас як справи з правдою і совістю, журналіст Заічковський? Що вас спонукало торочити про той самий сепаратизм у Вінниці, якого ви і в очі не бачили? Тринадцята зарплата, чи звичайний копняк в зад від начальника?.. Ви ж, журналісти, люди підневільні. Ви, як ви самі сказали, одні з засновників майдану, тому маєте право висувати своїх кандидатів… Та будь ласка, от тільки ваша громадянська позиція виклика певні сумніви. Якщо ми вже про захват облдержадміністрацій говоримо, то пригадайте як ваш канал прореагував про той, перший захват взимку. Я нагадаю як, – показував весь день художні фільми… (як зрештою всі вінницькі канали). Так що не робіть вигляд, що вас цікавить правда, журналістська етика і мабутнє країни. Надзвичайно огидно бачити як брехня розповзається містом, звичайна, хоч і у кожного своя, брехня…

Брехня заради конкретної приземленої цілі… Надзвичайно прикро бачити, як номінально притомні люди з легкістю ідуть, зраджуючи мораль, на НИЦІСТЬ…. Невже ж воно варте того ???

 

Вадим КОЗЛОВСЬКИЙ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я