На голову Економіка Про передвиборчу монетизацію субсидій від бездарної барижної влади! – експерт

Про передвиборчу монетизацію субсидій від бездарної барижної влади! – експерт

140
0

Спочатку уряд вас безбожно і легально грабує зростаючими тарифами на все, а потім дає типу цукерочку-субсидію! Для компенсації не лише моральної, але і матеріальної шкоди явно замало!

Нинішнім кульбітам українських політтехнологів міг би позаздрити сам Нікола Макіавеллі, який на тлі наших політиків виглядає сущим профаном…

Столична наука політичних воєн – це вибуховий коктейль цинічного ніцшеанства, макіавеллізм, древньокитайского Сунь-цзи, козацької тактики «лава на лаву» і махновської стратегії тачаночних рейдів по тилах білих…

Такі оцінки озвучив в економічний експерт О. Кущ.

У цьому сенсі, справи духовні тут є сусідами з «смердючим газом», а пісня і кіно – це зовсім не епізод «молдавських» анекдотів, а реальні політичні слогани.

Для перемоги над противником необхідно забезпечити наявність двох базових чинників: можливість атакувати противника на «його території» і неможливість для оного контратакувати тебе на твоїй. Якщо вдасться досягти і перше, і друге, шанси на успіх різко зростають …

По суті, влада намагається укласти з «піпл» новий передвиборний договір, що формується за допомогою невербальних знаків спілкування: ми вам 1,5 тис. Грн «на брата», а ви нам свій голос.

За замовчуванням, полторушку можна витратити на «закусь» – в разі перемоги благодійника, «контора» все спише. Ну а в разі його програшу – ви все співучасники і субсидію можуть забрати за нецільове використання.

Та й нова влада виявиться в досить пікантному становищі: покарати за нецільове витрачання грошей на субсидію приблизно 4 млн бідних і з тріском продути на осінніх парламентських виборах або залишити все як є, поставивши знак рівності між нинішніми і майбутніми.

Але головна небезпека полягає в іншому: березнева «монетизація» субсидій на 6 млрд грн фактично трансформує будь-які системні зміни в нашій країні в примітивний фарс, коли «реформи» перетворюються в звичайну «обгортку», в яку загортають невтомну спрагу влади.

І будь-хто, хто в майбутньому заговорить про «монетизацію», тут же буде звинувачений в спробі «купити» електорат, навіть якщо спробує зробити це в інтересах країни! Як вам?

Нинішні політики здатні втоптати в бруд будь-яку реформу: від ЖКГ до освіти та медицини. При чому роблять це за бюджетні кошти!

Ну а уряд на «цьому весіллі в Малинівці» – збірний образ Попандопало, ад’ютанта «отамана Таврійського».

І єдине, що залишається йому зробити після «крадіжки» такої багатообіцяючої схеми, так це з образою прошепотіти (поки ніхто не чує): «Ти що робиш? Грабіжник, розбійник! Своїх грабуєш. У, гадський тато! »

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я