На голову Новини Приватний університет Поплавського позбавили ліцензії

Приватний університет Поплавського позбавили ліцензії

153
0

Ректор багато років заробляв на схемі з "клоном" державного університету культури

Ректор багато років заробляв на схемі з "клоном" державного університету культури

 

Сьогодні Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти і науки України анулювала ліцензію Приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури", засновниками якого є ректор Михайло Поплавський із сином.

 

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерело у Міносвіти.

 

За інформацією видання, рішення було прийнято одноголосно. Примітно, що раніше до цієї комісії входив і сам Поплавський.

 

Про схему з використанням Поплавським приватного "клона" Київського державного національного університету культури і мистецтв стало відомо завдяки журналістському розслідуванню.

 

Згідно з цією схемою, Поплавський, будучи ректором національного університету культури, створив свій приватний виш із фактично такою ж назвою – Приватний вищий навчальний заклад "Київський університет культури", відомий як КУК. Його засновником стало ТОВ "Укрконцерт", засновниками якого, у свою чергу, є сам Поплавський із сином Олександром.

 

Студенти перші три курси числилися у КУКі, за що платили чималі гроші. Однак за фактом навчання проходило на базі державного вишу. Тобто за такої схеми "справжній" університет культури щорічно недоотримував десятки мільйонів, які заробляв Поплавський.

 

Наприкінці жовтня цього року КУК звернувся до Міносвіти з проханням провести чергову акредитаційну експертизу (перевірку кожної спеціальності, яку необхідно проходити кожні п’ять років, інакше виш можуть позбавити ліцензії). Остання акредитація приватного "Київського університету культури" датована червнем 2010-го року. В січні 2014-го вишу була продовжена ліцензія. На обидва документа "добро" дав колишній міністр Дмитро Табачник.

 

Експертна комісія МОН прийшла з перевіркою за вказаною адресою в установчих документах. Однак виявилося, що виш фізично не існує, а тільки на папері.

 

Джерело: ТВІ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я