На голову Новини Приватизовані газові родовища хочуть націоналізувати

Приватизовані газові родовища хочуть націоналізувати

506
0

Приватизовані українські газові та нафтові родовища можуть повернутися у державну власність. Відповідний законопроект запропонували на розгляд Верховної Ради

Приватизовані українські газові та нафтові родовища можуть повернутися у державну власність. Відповідний законопроект запропонували на розгляд Верховної Ради

 

Парламентарії націлилися на зміцнення економічної безпеки країни. Головним чином, за рахунок повернення у державну власність приватизованих газових та нафтових родовищ. Про це йдеться у відповідному законопроекті, нещодавно зареєстрованому у Верховній Раді.

 

Його ініціатор, член депутатської фракції «УДАР» Сергій Каплін наголошує, що природний газ та нафта – найважливіший економічний ресурс, а Україна на сьогодні – газозалежна держава, хоча і володіє значними доведеними запасами та потенційними ресурсами природного газу та нафти. В умовах воєнного вторгнення, яке триває донині, країна потребує консолідації значного фінансового ресурсу та підвищення заходів економічної безпеки.

 

На його думку, повернення у державну власність газових та нафтових родовищ як стратегічних об’єктів економіки України посилить національну безпеку країни та державне управління у відповідній сфері.

 

Тож, законодавчою ініціативою пропонується, визначити правові, економічні та організаційні засади повернення у державну власність приватизованих газових та нафтових родовищ з метою забезпечення економічної безпеки держави.

 

Катерина Ляшевська

Джерело: jkg-portal

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я