На голову Новини «ПриватБанк» зупиняє свою роботу у Донецькій і Луганській областях

«ПриватБанк» зупиняє свою роботу у Донецькій і Луганській областях

198
0

«ПриватБанк» вводить ряд обмежень по роботі з готівкою у зв’язку у Донецькій і Луганській областях у зв’язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів. Зокрема, припинена робота інкасаторів, прийом готівки в терміналах самообслуговування і робота відділень, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ

 «ПриватБанк» вводить ряд обмежень по роботі з готівкою у зв’язку у Донецькій і Луганській областях у зв’язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів. Зокрема, припинена робота інкасаторів, прийом готівки в терміналах самообслуговування і робота відділень, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

 

Як наголошується, ніякі обмеження з доступу до рахунків не вводяться. Працювати зі своїми рахунками можна в звичайному режимі через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки або звернувшись до будь відділення «ПриватБанку» в сусідніх, більш спокійних областях.

 

Співробітники «ПриватБанку» в усіх регіонах України проінструктовані обслуговувати клієнтів з Донецької та Луганської областей максимально якісно, швидко і, по можливості, без черги, сказано в повідомленні.

 

«Ми переходимо на особливий режим роботи у Донецькій і Луганській областях. У нинішніх умовах ми не можемо і не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли в відділення банку вриваються люди зі зброєю, в містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші, ‒ повідомляє прес-служба «ПриватБанку». ‒ Всі рахунки клієнтів знаходяться в безпеці ‒ до них є доступ з Інтернет-банку Приват24, з мобільних додатків. Без обмежень можна розраховуватися картками в магазинах, здійснювати безготівкові операції в терміналах самообслуговування».

 

Відсотки за депозитами продовжують нараховуватися в звичайному режимі, управляти своїми вкладами можна через Приват24. Також в Інтернет-банку можна оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільні телефони, здійснювати грошові перекази.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я