На голову Новини Прикордонники пояснили, як терористам вдається прориватися в Україну

Прикордонники пояснили, як терористам вдається прориватися в Україну

157
0

 В Україні за п’ять днів східний кордон значно підсилять, але мова про закриття пропускних пунктів між Україною та Росією поки що не йде.

 В Україні за п’ять днів східний кордон значно підсилять, але мова про закриття пропускних пунктів між Україною та Росією поки що не йде.

Головний прикордонник Микола Литвин запевняє, його бійці роблять усе можливе, щоби стримати натиск терористів, які прориваються з боку Росії, але їхніх сил не завжди вистачає, повідомляє «ТСН».

Вперше прикордонники відзначають своє професійне свято у бойових умовах. Вони зізнаються, це вже не охорона кордону. Останніми місяцями вони його буквально відбивають у терористів, а ще відбиваються від постійної критики.

Головний прикордонник Микола Литвин пояснив, чому терористам вдається прориватися через кордон з боку Росії.

За його словами, прикордонні застави заблоковані зусібіч блокпостами терористів, тому виїхати на патрулювання кордону щоразу це ціла спецоперація, а коли терористи ідуть у наступ – захищатися доводиться своїми силами.

«Теоретично все можна: і викликати літаки, авіацію, подивитися фільми американські, я буду тільки радий. На жаль, у нас у збройних силах не так багато техніки, яка може так діяти», – каже Литвин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я