На голову Новини Президент ментально ненавидить корупціонерів!

Президент ментально ненавидить корупціонерів!

524
0

Володимир Зеленський до депутата: «Я особисто простежу, щоб твої нари на зоні були такі ж як у всіх зеків».

За інформацією джерела з Офісу Президента, Зеленський особисто викликав депутата ВРУ до себе в офіс і влаштував йому дикий пекло.

Раніше повідомлялося, що депутат ВРУ Олександр Трухін нахабно вкрав 260 мільйонів гривень.
Зеленський викликав його в офіс і фактично дослівно заявив:
«Я тебе щурик попереджав, що ми прийшли не красти, не ламати, чи не наживатися. Попереджав я тебе? Попереджав. Я тебе попереджав, що мене нудить від вигляду нахабних щурів, які крадуть державні гроші? Попереджав. Так чого ж ти щурик зробив це? Я особисто простежу, щоб твої нари на зоні були такі ж як у всіх зеків. »

Відзначається, що Президент України на ментальному рівні не переносить корупціонерів і тим більше корупціонерів серед тих, кому він довіряє.

До Зеленському можна відноситься як завгодно. Його можна не любити, не підтримувати, критикувати, погрожувати вбивством, але від цього правда не зміниться.
За 7 місяців Зеленського розібрали по шматочках. За ним цілодобово стежать ЗМІ і за 7 місяців не було навіть натяку на корупцію з боку Президента України.
За 7 місяців жодного договорняка, віджатого бізнесу, віджатих заводів і фабрик.
До Зеленському є купа питань, але потрібно віддати належне тому, що про корупцію з боку Президента України немає жодного натяку.
Риба гниє з голови і по всій видимості гнити нічому. Є всі передумови говорити, що Україна вперше вибрала не корупціонера.

Джерело