На голову Новини «Прем’єр так і не зрозумів, що людей цікавлять реальні зміни, а не...

«Прем’єр так і не зрозумів, що людей цікавлять реальні зміни, а не причини чому їх немає», — лідер партії «Єдиний Центр». Віктор Балога.

88
0

 Критика хабарництва у Верховній Раді

Критика хабарництва у Верховній Раді

 

Якщо парламентська більшість не голосує за ініціативи Кабінету Міністрів, то це не проблема всієї Верховної Ради. Це питання взаємної довіри між лідерами 5 фракцій.

Так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога скарги прем’єр-міністра, що Верховна Рада заважає йому піднімати Україну в рейтингу Doing Business.

«Ну хіба Верховна Рада видає ліцензії, бере хабарі за видачу довідок і дозволів, створює черги в реєстраційній службі? Чи може Верховна Рада займається поборами на митниці, чи кришує корупцію в енергетиці?», — запитує політик.

На його думку такі звинувачення нагадують історію, якби машиніст звинувачував провідницю в тому, що поїзд не може зрушити з місця.

«Прем’єр-міністр так і не зрозумів, що людей цікавлять реальні зміни, а не пошуки крайнього в тому, що їх немає. Усі і так прекрасно знають, хто винен у тому, що за останній рік стало лише гірше», — підкреслив Віктор Балога. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я