Новини Представники збірної Вінниччини вдало виступають у всеукраїнських змаганнях

Представники збірної Вінниччини вдало виступають у всеукраїнських змаганнях

307
0

У відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед 15-16 річних та 13-14 – річних юнаків та дівчат, який проходив у м. Ковелі (Волинська обл.) з 10 по 15 червня взяли участь більш як півтисячі перспективних юнаків і дівчат з 20 областей України

Вінницькі спортсмени Андрій та Олександр Пащенки разом з Сергієм Кравчуком та Іваном Хворостяним (тренер Володимир Бойко) завоювали 2 золоті медалі на байдарці – четвірці одразу на двох дистанціях, – на 500 та 1000 метрів.

Констянтин Мандзюк та Станіслав Ляховський також здобули золоту медаль на каное – двійці на дистанції 200 метрів.

Олександра Генрі та Альона Фіщук (тренери Віктор Добротворський та Олександр Ткачов) взяли «срібло» на каное – двійці на дистанції 500 метрів.

Всі зазначені веслувальники тренуються у спортшколі олімпійського резерву СДЮШОР ім. Юлії Рябчинської.

Нещодавно вінницька команда «Олімпія – МДЮСШ №1-1» стала чемпіоном країни у змаганнях з хокею на траві серед юнаків 2001 -2002р.н., які відбулися у Черкасах.

Срібну медаль здобула друга команда з Вінниці, – «Олімпія – МДЮСШ №1-2», третє місце посіла команда Бердичева.

Відзначимо також, що юні хокеїсти Вінницької команди «Олімпія» (тренер Василь Півнюк) трохи раніше у Чернівцях теж стали чемпіонами України у віковій категорії 2003-2004 р.н.

18-19 червня Вінниця приймала юнацький чемпіонат України серед легкоатлетів 2000 року народження і молодших.

В змаганнях взяли участь 791 спортсмен з 25 регіонів держави.

Серед спортсменів Вінниччини срібні нагороди вибороли: у легкоатлетичному восьмиборстві – ямпільчанин Віталій Борзяк; у стрибках у висоту – учениця Вінницької СДЮШОР з легкої атлетики ОО ФСТ «Колос» Олена Жмур.

16 червня завершився юніорський чемпіонат України з легкої атлетики в м. Харкові. Серед атлетів – представників вінницької команди відзначилися срібною нагородою у бігу на дистанції 400 м з бар’єрами Наталья Березюк, бронзовою медаллю у восьмиборстві Олександр Недоснований, 3-им місцем в в бігу з дистанцією 1500м Вадим Рабчун.

В м.Іллічівськ 13-18 червня проходили змагання півфіналу з шашок – 64. Серед вінничан найкращий результат у Миколи Степанюка – четверте місце.

Джерело: Вінницькі новини