На голову Новини Правий сектор Вінниччини поставив ультиматум владі (ДОКУМЕНТ)

Правий сектор Вінниччини поставив ультиматум владі (ДОКУМЕНТ)

149
0

Події останніх днів у #Вінниці яскраво проявили дійсні мотиви і наміри практично всіх організацій громадянського суспільства та наявних в області політичних сил.

Події останніх днів у Вінниці яскраво проявили дійсні мотиви і наміри практично всіх організацій громадянського суспільства та наявних в області політичних сил.

 

Народна мудрість вчить, що лише слово підтверджене ділом – є фактом, який можливо оцінити та прийняти, чи відхилити. Тож доконаним фактом є те, що у Вінницю прийшли смутні часи, шабаш збанкрутілих політиків, політиканів, псевдо патріотів та псевдо націоналістів, які нічого спільного не мають ні з патріотизмом, а тим більше з націоналізмом і національною ідеєю здобуття, закріплення і розбудови Української Самостійної Соборної Держави – Держави Української Нації на етнічних українських землях зі своїм власним суспільним ладом, відповідно до потреб і бажань українського народу, який забезпечить українській нації всебічний розвиток, а усім громадянам України – Свободу,Справедливість, Добробут.

 

То чи може окрема група вінничан в складі до 50 осіб, та до того ж підсилена активістами з інших регіонів у складі 150 осіб, виказувати себе основним джерелом влади у Вінниці та Вінницькій області? Очевидно, що не може. Захопити приміщення Вінницької обласної ради може, а от здійснювати владу від імені всіх вінничан – не може! Тому, що це є узурпацією влади. Тому, що це є дестабілізацією ситуації в краї та діями, які можуть притягнути до нас війну, смерть і розруху. Тим більше, що саме ці політичні сили фактично в 2010 році здали область регіоналам.

 

То чи може громада і надалі терпіти відсутність здобутого права Революцією Гідності на системні зміни суспільного буття? Ні також не може, та має право на висловлення свого протесту. Однак чи зробив хтось якісь висновки про дійсні причини і наслідки подій у Вінниці 06.12.2014 р.? Очевидно що не зробили:

 

1.Вимоги активістів щодо звільнення голови Вінницької ОДА Олійника та начальника #УМВС України у Вінницькій області Моринця – є надуманими і безпідставними – не #Олійник, і не#Моринець винні в відсутності позитивних змін в системі влади, а тому немає ніякого сенсу на даному етапі змінювати прізвища очільників ОДА та УМВС.

 

2.Репресії проти учасників акцій протесту є дією нерозумною та про вокативною, так як це призведе не до налагодження діалогу між організаціями громадянського суспільства на Вінниччині та владою – а навпаки до загострення ситуації та не прогнозованих наслідків.

 

ОТЖЕ, ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МИРУ І ЗЛАГОДИ НА ВІННИЧЧИНІ ВИМАГАЄМО:

 

1.Голові Вінницької ОДА А.Олійнику та голові Вінницької обласної ради С. #Свитку вийти з клопотанням до правоохоронних органів про взяття на поруки Юрія Павленка (Хорта) з ціллю зміни встановленого судом запобіжного заходу з тримання під вартою на інший не пов’язаний з обмеженням волі та можливості здійснювати громадську діяльність.

 

2.Учасникам робочої групи під керівництвом народного депутата України С. #Мельничука – відкликати звернення до Президента України П.О. #Порошенка від 08.12.2014 р.

 

3.Президенту України П.Порошенко та Голові Верховної ради України В.Гройсману – забезпечити:

 

3.1.Прийняття та підписання Європейського закону про місцеве самоврядування в грудні 2014 року та внесення необхідних змін до Конституції України.

 

3.2.Призначити позачергові вибори до органів місцевого самоврядування в лютому-березні 2015 року.

 

3.3.Провести негайну люстрацію посібників злочинного режиму Януковича, навіть якщо вони входять до команд нинішнього президента та прем’єра.

 

3.4.Провести слідство щодо причетності/непричетності до захоплення Вінницької обласної ради 06.12.2014 р. представників ВО «Свобода», та особисто голову партії О.#Тягнибока, а також встановити дійсні мотиви даних злочинних дій, замовників та виконавців з інших регіонів України.

 

В разі невиконання даних справедливих і законних вимог, сторони, які їх заперечують і ухиляться від виконання – будуть єдино відповідальними за негативні наслідки своєї впертості та не далекоглядності.

 

Ми не допустимо розпалювання громадянського протистояння та громадянської війни на Вінниччині.

 

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!

 

Керівник Правого сектору Вінниччини #Чумак С.В.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я