На голову Економіка Працівники «Вінницягаз» брали гроші за заміну лічильника! Це порушення Закону!

Працівники «Вінницягаз» брали гроші за заміну лічильника! Це порушення Закону!

416
0

В грудні 2018 року з колективною заявою на «Вінницягаз» звернулись мешканці села Красне Козятинського району.

Люди скаржились на дії газовиків при повірці та заміні газових лічильників. Споживачі змушені були сплачувати за повірку та встановлення нових лічильників власні гроші.

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели перевірку та склали акт. —  27 березня 2019 року ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області винесено постанову № 02 “Про накладення стягнень, передбачених статтею 23 Закону України “Про захист прав споживачів”, якою до ПАТ “Вінницягаз” застосовано штраф у розмірі 7,650 мільйонів гривень за порушення умов договору між споживачем і виконавцем про виконання роботи, надання послуги, — зазначають у відомстві.

Спочатку “Вінницягаз” оскаржило постанову та Держпродспоживслужба подала апеляційну скаргу.

— На даний час постанова ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 27 березня 2019 року № 02 “Про накладення стягнень, передбачених статтею 23 Закону України “Про захист прав споживачів” знаходиться на примусовому виконанні у Староміському ВДВС міста Вінниця ГТЮ у Вінницькій області, — повідомляють службовці.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет оштрафував 16 облгазів за застосування коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Серед них — «Вінницягаз», які роблять протизаконні “донарахування” в платіжки вінничан ще з жовтня 2018 року.

Утім, вінницькі газовики стверджують, що закон не порушують. І вже мають практику оскаржувати в суді штрафи від органів влади.

Що варто знати про заміну лічильника, дивіться у відео: