На голову Новини ПР готова голосувати за звільнення активістів, але якщо Майдан розійдеться

ПР готова голосувати за звільнення активістів, але якщо Майдан розійдеться

167
0

 Партія регіонів готова проголосувати за звільнення заарештованих активістів Майдану, проте за умови, що звільнять усі зайняті адмінбудівлі і розблокують вулиці.

 Партія регіонів готова проголосувати за звільнення заарештованих активістів Майдану, проте за умови, що звільнять усі зайняті адмінбудівлі і розблокують вулиці.

 

Про це заявив депутат Партії регіонів Сергій Горохов.

 

За його словами, Партія регіонів мала засідання фракції, де першим питанням розглядали звільнення затриманих активістів.

 

«Фракція Партії регіонів підтримає цей закон. Але він має прийнятися з відкладувальною нормою. Спочатку ті люди, які захопили держустанови, мають їх звільнити. Тоді затриманих звільнять від кримінальної відповідальності», – заявив регіонал.

 

Проте він уточнив, що звільнять лише тих активістів, які не вчиняли тяжких злочинів, як-от вбивство.

 

Горохов заявив, що ПР готова йти на компроміси і чекає того ж від опозиції.

 

Кадрових рішень на засіданні фракції Партії регіонів, за словами депутата, не розглядали.

 

Як розповів журналістам депутат ПР Володимир Олійник, більшість та опозиція ще не змогли узгодити усі деталі компромісів.

 

За інформацією опозиційних фракцій, ПР хоче внести норму, за якою засуджені звільняються, однак заарештовуються знову, якщо за 15 днів після цього Майдан не розійдеться.

 

Також стало відомо, що через відсутність остаточних домовленостей у засіданні ВР оголосять перерву до 12 години, передає Українська правда.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я