На голову Новини ПП «Бокуд» щорічно незаконно здирає з кожної багатоповерхівки 30 тисяч гривень за...

ПП «Бокуд» щорічно незаконно здирає з кожної багатоповерхівки 30 тисяч гривень за прочистку димо-вентиляційних каналів

414
0

 Чергове невдоволення вінничан недобросовісною роботою ПП «Бокуд» вилилось у невеликий скандал, який, судячи з усього матиме продовження…

 Чергове невдоволення вінничан недобросовісною роботою ПП «Бокуд» вилилось у невеликий скандал, який, судячи з усього матиме продовження…

З редакцією «Голос народу» своїми аматорськими відео та враженнями від спілкування з працівниками ПП «Бокуд» поділилась пані Ірина, цитуємо:

«Це якась кара небесна. Навіть не знаю кому дякувати за цей «Бокуд». Там жодного кваліфікованого працівника. Ніколи ніякої допомоги від них не дочекаєшся. Численні звернення-скарги були направлені нами до міської, обласної рад, до прокуратури, всіх можливих судів та навіть самого мера міста Володимира Гройсмана, однак у відповідь ми завжди отримували лише відписки.

За що ми їх утримуємо, за що їм платимо, вони ж нічого не роблять?! Під’їзди у нас захаращені, лампочок немає, ліфти не працюють, дахи протікають, подекуди немає дверей, а прибудинкові території – взагалі запущені так, що далі нікуди.

Лавочки в дворах поламані та не пофарбовані вже -енну кількість років, смітничків біля них немає. Про квітники не може йти мови: ні тобі квіточки, ні тобі деревця. Можна розповідати годинами про те, як вони запустили наші будинки та двори…

Але зараз мова не про це.

Нам дуже болить щорічна чистка димо-вентиляціних каналів, яка, до речі, по закону має відбуватись раз у три роки!

ПП «Бокуд» взяв на себе обов’язки СПГГ і їхніх пічників. Замість того, щоб лише провірити на наявність тягу в каналах, вони їх одразу чистять.

«Бокудці» повинні провіряти щорічно відсутність засмічень, щільність і відокремленість димових і вентиляційних каналів, наявність і

справність розділок, які захищають спалимі конструкції; справність і правильність розташування оголовка відносно даху і розміщених поблизу споруд, наявність нормальної тяги.

Наголошую, вони повинні ПРОВІРЯТИ, а не виконувати чистку і т.д.

Лише після провірки, виявивши засмічення чи якусь несправність ПП «Бокуд» має подати заявку та акт виконаних робіт до СПГГ, а ті вже, в свою чергу, мають усунути несправність чи зробити чистку димо-вентиляційних каналів.

А що робить ПП «Бокуд»? Вони, навіть, не вивішуючи графік провірки каналів у будинках, приходять і одразу беруться до прочистки! Це незаконно! Вони не мають права чистити канали!

В робочий день, в основному, всі жителі багатоповерхівок на роботі, вдома лише пенсіонери.

Так от, у цих пенсіонерів, «бокудці» чистять тягу, беруть у них підписи для підтвердження виконаної роботи, а потім виставляють на будинок рахунок з космічними сумами.

Сума коливається між 20-30-ма тисячами гривень. За що здираються такі кошти?

Майстри, що приходять на прочистку без відповідної кваліфікації, не маючи відповідної ліцензії… фактично граються з нашим життям, бо ж це газ!

А та чистка димо-вентиляційних каналів взагалі на знущання схожа: без будь-яких професійних приборів, майстер бере дзеркальце, засовує його у канал і намагається щось там розгледіти!

Уявіть собі вертикальний канал, що проходить через весь будинок. Від нього йдуть двадцятисантиметрові відгалуження в кожну квартиру – димо-вентиляційні канали.

Виникає логічне питання, як за допомогою дзеркальця можна провірити майже півметровий канал?

Ці та ще багато інших питання ініціативні мешканці, яким пощастило бути під керівництвом житлово-комунальної кантори ПП «Бокуд» задавали майстру та головному інженеру ЖЕКу. Головнокомандуючого кантори – Юрія Олежка, як завжди, не було на робочому місці.

Пропонуємо вашій увазі аматорське відео, на якому чітко видно, що компетентності працівників «Бокуду» у питанні димо-вентиляційних каналів далеко до компетентності звичайних вінничан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я